Klinika Anti-Aging

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 18:00
niedziela
nieczynne
Klinika Klinika Anti-Aging Klinika Klinika Anti-Aging Klinika Klinika Anti-Aging Klinika Klinika Anti-Aging Klinika Klinika Anti-Aging Klinika Klinika Anti-Aging Klinika Klinika Anti-Aging Klinika Klinika Anti-Aging

Klinika Anti-Aging – informacje ogólne

Klinika Anti-Aging oferuje szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, ortopedii regeneracyjnej i ginekologii estetycznej oraz dietetyki. Swoje usługi dedykujemy osobom pragnącym odmłodzić wygląd, poprawić stan skóry i włosów, a także stawów, narządów ruchu oraz stref intymnych. Filarem naszej działalności jest wczesne wykrywanie, profilaktyka oraz leczenie dolegliwości związanych ze starzeniem się organizmu. Wykorzystujemy nowoczesne małoinwazyjne metody leczenia, stanowiące alternatywę dla zabiegów chirurgicznych.

W ofercie kliniki znajduje się szeroki zakres zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Do wykonywanych przez nas procedur odmładzających należy m.in. lifting ultradźwiękowy HIFU (High Intensity Focused Ultrasound). Sprawdza się w przywracaniu skórze elastyczności i napięcia (również wiotkiej skórze brzucha po ciąży), w korekcji opadających powiek i brwi, policzków i podbródka. HIFU likwiduje nadmiar tkanki tłuszczowej z okolic twarzy i ciała. 

Kolejną propozycją są zabiegi odmładzające i regenerujące z użyciem lasera frakcyjnego CO2. Ich efektem jest przywrócenie skórze jędrności, redukcja zmarszczek, rozstępów, zmian pigmentowych (włącznie z przebarwieniami związanymi z wiekiem), blizn pooperacyjnych oraz blizn potrądzikowych. Po laseroterapii skóra staje się gładsza, jaśniejsza, o jednolitym kolorycie. Efektywnym zabiegiem odmładzającym jest także procedura z użyciem biowchłanialnych nici PDO, wszczepianych pod skórę celem stymulacji produkcji kolagenu.

W naszej ofercie znajduje się nieinwazyjny lifting z użyciem generatora plazmy. Praca urządzenia polega na wywołaniu sublimacji naskórka przy jednoczesnym pozostawianiu otaczających tkanek nienaruszonymi. Plazma sprawdza się w korekcie opadających powiek (nieinwazyjna blefaroplastyka), redukcji „kurzych łapek” oraz zmarszczek „palacza”.

Osobom zainteresowanym naturalnymi metodami proponujemy zabieg z osoczem bogatopłytkowym (PRP). Osocze to w pełni biokompatybilny preparat pozyskany z krwi własnej pacjenta (brak ryzyka alergii). Cechuje się działaniem regenerującym: zawarte w nim czynniki wzrostu stymulują produkcję kolagenu i pobudzają mikrokrążenie. Osocze wykorzystuje się m.in. przy nadmiernym wypadaniu włosów oraz w rewitalizacji skóry twarzy, przyspiesza procesy gojenia i regeneracji po innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. 

Stosujemy preparaty z toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Kwas wykorzystujemy w zabiegach odmładzających (wypełnianie zmarszczek), jak również przy modelowaniu i powiększaniu ust. Toksyna botulinowa jest stosowana przy korekcji zmarszczek mimicznych, sprawdza się także w leczeniu bruksizmu (zgrzytanie zębami) oraz nadpotliwości pach, dłoni i stóp.

Zakres usług kliniki obejmuje zabieg odżywiający skórę i poprawiający jej wygląd – mezoterapię iniekcyjną. Jest przeprowadzana w profilaktyce anty-aging, cechuje się efektywnością w likwidacji cellulitu i rozstępów, nawilżeniu i przywróceniu jędrności skóry, ponadto odpowiednio dobrane preparaty, podane drogą iniekcji, pomagają zniwelować problem łysienia.

Ważne miejsce w ofercie kliniki Anti-Aging zajmuje ginekologia estetyczna. Wykonujemy zabiegi laserem frakcyjnym CO2, wykorzystując go do redukcji blizn poporodowych (zarówno krocza, jak i podbrzusza u kobiet po cesarskim cięciu), usuwania polipów i innego typu drobnych zmian występujących na sromie, kroczu oraz w pochwie. Przeprowadzamy zabieg fotoodmładzania warg sromowych. 

W ramach ginekologii estetycznej wykonujemy procedury związane z odtworzeniem prawidłowej budowy anatomicznej w obrębie pochwy i sromu oraz korekcji niedoskonałości natury estetycznej. Należy do nich m.in. labioplastyka (plastyka warg sromowych), augmentacja punktu G (powiększenie i uwrażliwienie za pomocą kwasu hialuronowego), hymenoplastyka (rekonstrukcja błony dziewiczej) i hymenotomia (nacięcie przerośniętej lub zbyt grubej błony dziewiczej). W zakres usług wchodzi również nieinwazyjny lifting krocza z użyciem nici Vaginal Narroverrewitalizacja pochwy metodą HIFU oraz rewitalizacja i wypełnienie warg sromowych z użyciem kwasu hialuronowego.

Udzielamy pomocy kobietom z problemem wysiłkowego nietrzymania moczu. Przeprowadzamy nieinwazyjne leczenie ultradźwiękowe HIFU, przywracając napięcie i elastyczność mięśni dna macicy oraz górnej ściany pochwy. 

Zajmujemy się ortopedią regeneracyjną, szybko rozwijającą się dziedziną medycyny bazującą na potencjale odbudowującym organizmu pacjenta. Jest wykorzystywana jako alternatywa dla tradycyjnej, inwazyjnej chirurgii ortopedycznej, a stosowane metody opierają się na stymulacji organizmu przez jego własne substancje biologiczne. Szczególne miejsce zajmuje tu terapia Orthokine, dedykowana chorym z przewlekłymi stanami zapalnymi stawów, mięśni i ścięgien, pacjentom ze zwyrodnieniami stawów, reumatoidalnym zapaleniem stawów, ze schorzeniami kręgosłupa, po urazach mięśni i ścięgien. Terapia polega na podaniu w chory obszar skoncentrowanej mieszaniny białek surowicy o właściwościach przeciwzapalnych, uzyskanych z krwi pacjenta.

Wykonujemy blokady pod kontrolą USG w celu zniesienia bólu i stanu zapalnego w okolicach więzadeł, ścięgien, mięśni czy torebek stawowych. Oferujemy iniekcje z kolagenu w stanach bólowych ścięgien, przy łokciu tenisisty i golfisty czy kolanie skoczka, jak również w ostrodze piętowej i zapaleniu ścięgna Achillesa. Podajemy kwas hialuronowy dostawowo, zmniejszając dolegliwości bólowe, odżywiając chrząstki i niwelując tarcie. Iniekcje kwasu spowalniają rozwój choroby zwyrodnieniowej stawów.

Jedną z najnowszych technik regeneracji tkanek są zabiegi z użyciem komórek macierzystych. Komórki mają zdolność przekształcania się w dowolny rodzaj tkanek – podane metodą iniekcji do zmienionego chorobowo obszaru rozpoczynają intensywne procesy odbudowy. Terapia jest polecana szczególnie osobom ze zmianami degeneracyjnymi stawów, zaburzeniami zrostu kostnego, ponadto sprawdza się jako wsparcie w leczeniu złamań kostnych.

Szybki powrót do formy po różnego rodzaju urazach (m.in. skręcenie kolana, przewlekłe urazy ścięgien) zapewnia także leczenie osoczem bogatopłytkowym.

Przeprowadzamy diagnostykę stanu skóry i zmian skórnych: badanie dermatoskopowe oraz biopsję z badaniem histopatologicznym. Zmiany usuwamy laserowo, poprzez łyżeczkowanie, elektrochirurgię oraz kriochirurgię. Chirurgicznie likwidujemy torbiele włosowe, zmiany skórne i tkanki podskórnej, jak również wrastające paznokcie. Wykonujemy drenaż ropnia, czyraka i zastrzału, opracowujemy rany, zakładamy i zdejmujemy szwy. Wykonujemy peelingi medyczne (np. terapia Cosmelan).

W ofercie kliniki znajdują się konsultacje dietetyczne z pomiarami ciała oraz indywidualnymi planami dietetycznymi przygotowywanymi pod kątem nadwagi, otyłości, niedowagi oraz różnych chorób. Przeprowadzamy Test MRT (Mediator Release Test) celem wykrycia nietolerancji pokarmowych, będących często przyczyną bólu i stanów zapalnych. Badanie wykonywane jest metodą cytometrii.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • HIFU – urządzenie do odmładzania i rewitalizacji, stosowane w medycynie i ginekologii estetycznej. Jego technologia opiera się na działaniu wysoko skoncentrowanej wiązki energii ultradźwiękowej.

  • Laser frakcyjny CO2 – system wykorzystywany w medycynie i ginekologii estetycznej do zabiegów odmładzających, regeneracyjnych, jak również do likwidacji blizn.

  • Plazma IQ – urządzenie do nieinwazyjnego liftingu za pomocą plazmy.

  • Ultrasonograf – aparat USG wykorzystywany m.in. w ortopedii regeneracyjnej, np. do podawania blokady czy iniekcji preparatów z kwasem hialuronowym.

  • USG 4D – najbardziej zaawansowany technicznie ultrasonograf, umożliwiający przeprowadzanie precyzyjnej diagnostyki płodu.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Kompleksowa oferta – diagnostyka i leczenie w jednym miejscu.

  • Wiedza i doświadczenie specjalistów z różnych dziedzin.

  • Nowoczesne metody leczenia, wsparte zaawansowaną technologicznie aparaturą diagnostyczną i zabiegową oraz wysokiej jakości materiałami.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska