Klinika Anti-Aging - lekarze

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Klinika Anti-Aging – zespół

W klinice pracują wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Przeprowadzają konsultacje i zabiegi, stosując najnowsze rozwiązania światowego formatu. Sukcesywnie poszerzają wiedzę i doskonalą umiejętności poprzez udział w kursach, szkoleniach i warsztatach, a następnie wdrażają poznane techniki zabiegowe do oferty placówki. 

lek. Jacek Nita
Radom

ginekolog-położnik Radom

Lek. Jacek Nita jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, specjalistą I stopnia z anestezjologii i intensywnej terapii oraz specjalistą II stopnia z ginekologii i położnictwa. Pracował jako ordynator oddziału ginekologii i położnictwa w szpitalu rejonowym... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

lek. Ewa Piekarczyk
Radom

dermatolog Radom, wenerolog

Lek. Ewa Piekarczyk jest absolwentką II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. W roku 2000 uzyskała specjalizację II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, które zdobywała m.in. w trakc... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

lek. Tomasz Sasinowski
Radom

lekarz Radom

Lek. Tomasz Sasinowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego WUM. Jest również certyfikowanym trenerem personalnym Functional Movement Systems i konsultantem programu L... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

lek. Wojciech Iskra
Radom

chirurg ogólny Radom

Lek. Wojciech Iskra w 2009 roku ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. W 2017 roku uzyskał specjalizację w zakresie chirurgii ogólnej. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym w... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

mgr Patryk Żyszczyński
Radom

dietetyk Radom

Mgr Patryk Żyszczyński jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (licencjat na kierunku Dietetyka oraz studia magisterskie na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka). Już w czasie studiów zdobywał doświadczenie zawodowe – pracował m.in. w przychod... więcej »

Szczegóły » 22 626pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska