Klinika Anti-Aging - lekarze

poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 18:00
niedziela
nieczynne

Klinika Anti-Aging – zespół

W klinice pracują wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Przeprowadzają konsultacje i zabiegi, stosując najnowsze rozwiązania światowego formatu. Sukcesywnie poszerzają wiedzę i doskonalą umiejętności poprzez udział w kursach, szkoleniach i warsztatach, a następnie wdrażają poznane techniki zabiegowe do oferty placówki. 

lek. Tomasz Sasinowski
Radom

lekarz Radom

Lek. Tomasz Sasinowski jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II Wydziału Lekarskiego WUM. Jest również certyfikowanym trenerem personalnym Functional Movement Systems i konsultantem programu L... więcej »

Szczegóły »

mgr Patryk Żyszczyński
Radom

dietetyk Radom

Mgr Patryk Żyszczyński jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (licencjat na kierunku Dietetyka oraz studia magisterskie na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka). Już w czasie studiów zdobywał doświadczenie zawodowe – pracował m.in. w przychod... więcej »

Szczegóły »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.