4,7 / 5  - 506 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy popularne zabiegi wykonywane w Centrum Medyczne Bieniek we Wrocławiu, a poniżej znajduje się pełny cennik placówki.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Bieniek jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Centrum Medyczne Bieniek

Nasza oferta skierowana jest do pacjentów pragnących skutecznie pozbyć się nawracających problemów natury estetycznej i groźnych zmian skórnych przy zastosowaniu nowoczesnych metod zabiegowych. Przeprowadzamy szereg zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz dermatologicznej. Wykonujemy tradycyjne zabiegi chirurgiczne, stosujemy również laseroterapię. Skutecznie walczymy ze zmianami łojowymi skóry, znamionami oraz torbielami. Specjalizujemy się w leczeniu stanów przednowotworowych oraz nowotworów skóry.

Oferujemy usługi z zakresu medycyny estetycznej. Wykonywane przez nas zabiegi skutecznie zatrzymają postępujące procesy starzenia się skóry, a także korygują niedoskonałości twarzy.

Szczegółową ofertę naszej kliniki znajdą Państwo poniżej, w zakładce Cennik.