ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
8:00 - 19:00
niedziela
nieczynne

Oferta Kliniki Broccy Medical Margaret Spa to przede wszystkim medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna oraz dermatologia. Świadczymy również usługi medyczne z zakresu okulistyki. Specjalizujemy się w operacjach plastycznych aparatu wzroku oraz laserowej korekcji wzroku. Posiadamy kilkunastoletnie, potwierdzone sukcesami doświadczenie w zakresie dermatologii estetycznej.

Ponadto zachęcamy do odprężenia się w naszym Spa. Starannie wyselekcjonowane rytuały pielęgnacyjne sprawią, że poczują się Państwo jak w raju.

Poniżej znajdą Państwo pełną listę świadczonych w Klinice usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Broccy Filia Medical Margaret Spa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska