5,0 / 5   (49 ocen)

Opinie z internetu

Placówka Klinika Broccy Filia Medical Margaret Spa została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 49 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

5,0

49 ocen
(z 2 źródeł)
4,5 / 5  (2 ocen placówki na Tourmedica.pl)
5,0 / 5  (8 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (41 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena doradcy Tourmedica.pl

"Medical Margaret Spa to placówka, której współtwórcami są dr Joanna i dr Maciej Broccy. Pacjenci kliniki korzystają tu z usług w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej, okulistyki ( w tym laserowej korekcji wad wzroku), chirurgii plastycznej powiek. Dr Maciej Brocki to absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem medycyny estetycznej, okulistyki klinicznej i zabiegowej. Zgodnie z opiniami klientów, lekarz wykazuje bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jedną z wielu cech które powinien posiadać lekarz jest empatia i dr taką cechę posiada. Ogromna wiedza dopełnia obrazu. Badanie dzieci wykonuje bardzo dokładnie, przyjmuje małych pacjentów niezwykle ciepło. Pokazuje im na czym polega badanie, co będzie robił. Dzieci pozwalają się zbadać i jak mało kiedy wychodzą z gabinetu zadowolone. Jednym słowem: Świetny lekarz i specjalista. Jest pogodny, cierpliwy i widać, że zna się na swojej pracy. Wysoka jakość usług za bardzo przystępną cenę w dodatku w miłej atmosferze!"

Paulina K. - Doradca Pacjenta

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Monika
19 lutego 2019
4,0

Polecam Klinikę Broccy

4,0 - Monika
Klinika zadbana, miłe podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko mi wytłumaczył dokładnie, po czym przeszedł do zabiegu. Polecam tę klinikę!
Zabieg:  
Operacje plastyczne powiek (styczeń 2019)
Lekarz:  
lek. Maciej Brocki
 
Szczegóły
Agnieszka
19 czerwca 2017
5,0
5,0 - Agnieszka
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (czerwiec 2017)
Lekarz:  
lek. Maciej Brocki
 
Szczegóły