ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
8:00 - 19:00
niedziela
nieczynne
Placówka Klinika Broccy Filia Medical Margaret Spa została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Medical Margaret Spa to placówka, której współtwórcami są dr Joanna i dr Maciej Broccy. Pacjenci kliniki korzystają tu z usług w dziedzinie dermatologii klinicznej i estetycznej, okulistyki ( w tym laserowej korekcji wad wzroku), chirurgii plastycznej powiek. Dr Maciej Brocki to absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W swojej codziennej pracy zawodowej zajmuje się pełnym zakresem medycyny estetycznej, okulistyki klinicznej i zabiegowej. Zgodnie z opiniami klientów, lekarz wykazuje bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jedną z wielu cech które powinien posiadać lekarz jest empatia i dr taką cechę posiada. Ogromna wiedza dopełnia obrazu. Badanie dzieci wykonuje bardzo dokładnie, przyjmuje małych pacjentów niezwykle ciepło. Pokazuje im na czym polega badanie, co będzie robił. Dzieci pozwalają się zbadać i jak mało kiedy wychodzą z gabinetu zadowolone. Jednym słowem: Świetny lekarz i specjalista. Jest pogodny, cierpliwy i widać, że zna się na swojej pracy. Wysoka jakość usług za bardzo przystępną cenę w dodatku w miłej atmosferze!" - Paulina K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Monika
4.0
Monika
Dodano: 19 lutego 2019
Tytuł:
"Polecam Klinikę Broccy"
Klinika zadbana, miłe podejście do pacjenta. Pan doktor wszystko mi wytłumaczył dokładnie, po czym przeszedł do zabiegu. Polecam tę klinikę!
Zabieg:
Operacje plastyczne powiek (styczeń 2019)
Lekarz:
lek. Maciej Brocki
 
Szczegóły 
Agnieszka
5.0
Agnieszka
Dodano: 19 czerwca 2017
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (czerwiec 2017)
Lekarz:
lek. Maciej Brocki
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska