ocena 5.0 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 17:00
wtorek
8:00 - 17:00
środa
8:00 - 17:00
czwartek
8:00 - 17:00
piątek
8:00 - 17:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Specjalizujemy się w leczeniu operacyjnym urazów oraz chorób stawu kolanowego. W naszej klinice profesjonalną pomoc medyczną otrzymają osoby cierpiące z powodu zwyrodnień stawu kolanowego, a także dzieci i młodzież chorująca na chondromalację rzepki stawu. Ponadto świadczymy usługi medyczne dla sportowców, którzy odnieśli kontuzję podczas uprawiania sportu.

Zajmujemy się nie tylko leczeniem zabiegowym, ale również kompleksową diagnostyką, opartą na wywiadzie lekarskim, dokładnym badaniu oraz obrazie uzyskanym podczas badania ultrasonograficznego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą wykonywanych w naszej klinice zabiegów, którą znajdą Państwo w zakładce Cennik.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Chirurgii Kolana Artros jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska