r
4,3 / 5  - 131 ocen »
Recepcja, poczekalnia Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna Klinika dr A. Sankowski Recepcja, poczekalnia Klinika dr A. Sankowski Recepcja, poczekalnia Klinika dr A. Sankowski Recepcja, poczekalnia Klinika dr A. Sankowski Sala operacyjna Klinika dr A. Sankowski dr Sankowski w sali operacyjnej Sala operacyjna Klinika dr A. Sankowski Wnętrza, wystrój Klinika dr A. Sankowski Pokój, sala dla pacjentów Klinika dr A. Sankowski Pokój, sala dla pacjentów Klinika dr A. Sankowski Recepcja, poczekalnia Klinika dr A. Sankowski Kadra Klinika dr A. Sankowski dr Andrzej Sankowski Recepcja, poczekalnia Klinika dr A. Sankowski logo Klinika Chirurgii Plastycznej dr Andrzej Sankowski

Informacje ogólne o Klinice Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego

Klinika Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego to jedna z najbardziej znanych klinik w Polsce. Od kilkunastu lat przyciąga pacjentów znakomitą jakością usług, profesjonalizmem lekarzy i bogatym wyposażeniem swoich gabinetów. Nasz zespół medyczny to chirurdzy plastyczni z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Dzięki personelowi złożonemu z gruntownie wykształconych specjalistów różnych dziedzin medycyny możemy zaoferować państwu pełną gamę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i estetycznej, począwszy od powiększania piersi implantami, a skończywszy na odmładzaniu skóry przy pomocy mezoterapii bezigłowej NNM. Zajmujemy się też chirurgią ogólną i onkologią piersi – pomagamy kobietom po zabiegach amputacji piersi. Leczymy ginekomastię, a także odmładzamy skórę za pomocą wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego, Botoksu oraz urządzenia Pelleve. Można się do nas zwrócić w przypadku blizn, zmarszczek mimicznych i problemu z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Posiadamy nowoczesną aparaturę medyczną, do której zalicza się urządzenie Radiage-Pelleve do przywracania skórze elastyczności oraz aparat Gelex stosowany przy zabiegach ujędrniających. Nasi chirurdzy przeprowadzają operacje plastyczne piersi (powiększanie i zmniejszanie), ramion,twarzy, powiek i brzucha, korygują kształt nosa i uszu, przeszczepiają własną tkankę tłuszczową, zabiegi liposukcji, a także wykonują hymenoplastykę i zabieg zmniejszenia warg sromowych. Oferujemy również zabiegi dermatologiczne i kosmetyczne – wykonujemy masaże lecznicze. W naszej klinice stosuje się kompleksowy system przeciwdziałania i zapobiegania bólowi – Pain Protection System. Dzięki programowi nasi pacjenci uczą się szeregu ćwiczeń rozluźniających i przeciwzakrzepowych, dzięki czemu znacząco zmniejszają się ich dolegliwości bólowe po operacjach. Wszystkim pacjentom zapewniamy dyskrecję i anonimowość.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego to nowoczesny ośrodek wyposażony w zaawansowaną technologicznie aparaturę medyczną. Dzięki niej nasi specjaliści mogą zaoferować państwu bezpieczne i minimalnie inwazyjne zabiegi. Wśród posiadanych przez nas sprzętów znajduje się:

  • Radiage-Pelleve – nowoczesne urządzenie emitujące fale radiowe wysokiej częstotliwości. Wykorzystujemy je w zabiegach poprawiających owal twarzy, elastyczność skóry na szyi, policzkach i pod oczami oraz w innych partiach ciała. Często zabieg jest łączony z mezoterapią, laseroterapią lub peelingami.

  • NNM Lipo Kontur – nowoczesny system bazujący na technologii laserowej oraz specjalnych impulsach elektrycznych, które pobudzają procesy fizjologiczne w tkankach. Stosujemy aparat przy zabiegach wysmuklania obszarów ciała, w których występuje nadmiar tłuszczu.

  • Gelex – aparat stosowany przy zabiegach ujędrniających z masażem podciśnieniowym. Działanie systemu polega na wykorzystywaniu fal dźwiękowych, które rozbijają tłuszcz i likwidują cellulit nawet na trudnych partiach ciała.

To zaledwie część bogatego wyposażenia naszych gabinetów – podczas zabiegów wykorzystujemy jeszcze wiele innych urządzeń medycznych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Do naszej kliniki pacjentów przyciąga nie tylko renoma ośrodka oraz personelu. Dbamy o to, by odwiedzający nas goście czuli się w pełni swobodnie i komfortowo. W tym celu przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

  • Nowoczesna klinika – zabiegi wykonujemy w nowoczesnym budynku, zaprojektowanym, by służyć naszym pacjentom wygodą i dawać poczucie bezpieczeństwa.

  • Komfortowa poczekalnia – podczas oczekiwania na zabieg lub konsultację pacjenci przebywają w przestronnej, ale przytulnej poczekalni urządzonej z wielkim smakiem. Duże, wygodne kanapy, wnętrza w miłej dla oka kolorystyce beżów, a także wiszące na ścianach certyfikaty dają naszym gościom poczucie komfortu i pewność, że znajdują się pod opieką profesjonalistów.

  • Rzetelne konsultacje – nasi specjaliści poświęcają wiele czasu na wyjaśnienie pacjentom wszelkich wątpliwości. Przed zabiegiem odbywa się nie jedna, a dwie konsultacje. Druga ma miejsce tuż przed operacją, a w jej czasie pacjent spotyka się z operującym go lekarzem, dodatkowo przechodzi również rozmowę z anestezjologiem. W trakcie konsultacji specjaliści udzielają wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące przebiegu operacji i ewentualnych powikłań. Podczas spotkań pacjent będzie mógł poznać chirurga, który wykona zabieg, a także zapozna się z warunkami, w jakich będzie przebywać w czasie operacji i po niej.

  • Pain Protection System – innowacyjny program eliminowania bólu pooperacyjnego. Polega na zapobieganiu przeciążeniom stawów i mięśni wynikających z przyjmowania po operacjach wymuszonych, niewygodnych pozycji, a także na nauce wykonywania ćwiczeń oddechowych i rozluźniających oraz automasażu. Program wdrażamy jeszcze przed zabiegiem, następne terapie wprowadzane są w pierwszej dobie po operacji. Dzięki niemu pacjenci rzadziej korzystają ze środków przeciwbólowych, co znacząco oszczędza organizm. W czasie PPS stosujemy m.in. Kinesjo-Taping i pole magnetyczne.

Osiągnięcia i certyfikaty Kliniki Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego

Klinika Chirurgii Plastycznej może poszczycić się wieloma osiągnięciami. O poziomie świadczonych przez nas zabiegów świadczą liczne wyróżnienia.. Nasz zespół medyczny składa się z wybitnych specjalistów, cieszących się uznaniem w kraju i poza granicami. Kierujący ośrodkiem dr n. med. Andrzej Sankowski to chirurg plastyczny, który swoje ogromne (ponad 40-letnie) doświadczenie zdobywał w polskich i zagranicznych placówkach, w tym podczas misji Międzynarodowego Czerwonego Krzyża w Kambodży, za co otrzymał medal. Był wielokrotnie nagradzany za swoją działalność naukową i medyczną, podobnie jak dr n. med. Wojciech Witkowski, uhonorowany w 2010 roku Medalem im. Profesora Wiesława Nasiłowskiego za zasługi dla rozwoju leczenia oparzeń. Zespół chirurgów plastycznych kliniki to członkowie PTChPRiE i innych renomowanych stowarzyszeń medycznych.

Nasi specjaliści to pionierzy wielu technik zabiegowych. Jako pierwsi wprowadziliśmy na polski rynek medyczny innowacyjne metody, do których należy m.in. laser CO2, Aquamid oraz liposukcja strzykawkowa. Byliśmy również jednymi z pierwszych w Polsce specjalistów, jacy zaczęli przeprowadzać metodę dermabrazji kryształkowej. Byliśmy wielokrotnie nagradzani i doceniani – nie tylko przez specjalistów chirurgii plastycznej i estetycznej, ale także przez samych pacjentów. Dzięki ich głosom zajmujemy czołowe lokaty w rankingach tygodników „Wprost" i „Newsweek". Nasze nowatorstwo i profesjonalizm doceniono również poprzez wytypowanie kliniki i zespołu dr Sankowskiego na partnera programu telewizji Polsat  „Chcę być piękna"

Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski Klinika Klinika dr A. Sankowski