SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Klinika dr A. Sankowski - lekarze

poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Lekarze w Klinice Chirurgii Plastycznej dr A. Sankowskiego

Zespół medyczny naszej kliniki składa się z  14 profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. To chirurdzy plastyczni, lekarze medycyny estetycznej, specjaliści rehabilitacji i innych dziedzin medycyny. Głową zespołu i całej kliniki jest dr n. med. Andrzej Sankowski, chirurg plastyczny z ponad 40-letnim doświadczeniem zawodowym jako lekarz i ponad 30-letnim stażem jako chirurg plastyczny. Jest założycielem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, a także pionierem wielu technik zabiegowych, w tym liposukcji strzykawkowej. Chirurgią plastyczną w klinice zajmuje się również dr n. med. Wojciech Witkowski, który wykonuje pełen zakres zabiegów z dziedziny chirurgii estetycznej. Jest doświadczonym klinicystą i operatorem. Jest znany jako naukowiec i badacz technik gojenia ran. Do zespołu chirurgów plastyków należy również dr Janusz Greese-Łyko i dr Łukasz Ulatowski. Zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje doświadczony ginekolog-położnik, prof. Agata Karowicz-Bilińska, natomiast operacje z dziedziny chirurgii ogólnej przeprowadza dwóch specjalistów: prof. Maciej Skórski oraz dr Wiesław Wiechno. Pracuje z nami także dr n. med. Klaudiusz Czerniawski, wykonujący zabiegi rekonstrukcyjne po amputacji piersi oraz inne operacje w zakresie gruczołu piersiowego. Podczas zabiegów z chirurgami współpracuje dr Katarzyna Kierul i dr Maciej Bartnicki, specjaliści anestezjologii z wieloletnim doświadczeniem.

Współpracujemy również z dermatolog i specjalistą z zakresu medycyny estetycznej, dr Aleksandrą Jagielską. Ukończyła specjalistyczny kurs z tej dziedziny w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr Romulo Mene w Rio de Janeiro.

Czytaj więcej 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.