ocena 4.8 / 5 (16 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Wyróżnia nas to, iż zajmujemy się leczeniem nie tylko niewydolności żylnej kończyn dolnych, ale także wszystkimi innymi chorobami układu żylnego.

Stosujemy innowacyjne metody leczenia, między innymi klejenie żylaków oraz laserowe ich usuwanie. Zajmujemy się wykonywaniem zabiegów hybrydowych, czyli procedur łączonych składających się z 2-3 metod zabiegowych. W razie konieczności stosujemy także metody chirurgiczne. Oferujemy badania metodą tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego. Pełną ofertę naszej kliniki znajdą Państwo poniżej, w zakładce Cennik. 

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Klinika Flebologii w Warszawie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Klinika Flebologii jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska