Klinika Flebologii - lekarze

ocena 4.7 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Klinice Flebologii

Nasz zespół składa się z lekarzy specjalizujących się w leczeniu niewydolności żylnej. Ich doświadczenie kliniczne i szeroka wiedza były podstawą do stworzenia kliniki działającej na międzynarodowym poziomie. Nasza kadra zajmuje się nie tylko leczeniem pacjentów, lecz również podyplomową edukacją lekarzy wiążących swoją przyszłość z flebologią. W placówce organizowane są wysokospecjalistyczne kursy. Lekarze Kliniki Flebologii odbyli wiele szkoleń, zdobywając wiedzę pod czujnym okiem najlepszych specjalistów na świecie.

Pracują u nas nie tylko flebolodzy, ale także specjaliści z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, urologii oraz medycyny estetycznej. Zatrudniamy również doskonałych radiologów wykonujących badania rezonansu magnetycznego w Warszawie i tomografii komputerowej. Zespół lekarzy wspierają wysoko wykwalifikowane, zawsze chętne do pomocy pielęgniarki oraz nasza kadra administracyjna.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.