4,5 / 5  - 1098 opinii

Cennik

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Galena jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Klinika Galena

Klinika ginekologiczna Galena powstała z myślą o kompleksowej opiece medycznej bazującej na odpowiedniej profilaktyce, wnikliwej diagnostyce i nowoczesnych metodach leczenia.

Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach laparoskopowych, wykonuje szereg procedur diagnostycznych w kierunku wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów oraz właściwego rozpoznania i podjęcia skutecznego leczenia niepłodności. Specjaliści z Galeny udzielają też porad i konsultacji w zakresie chirurgii, urologii oraz ortopedii.

Lekarze z Kliniki Galena wiedza, jak ważne jest nie tylko zdrowie, ale też satysfakcja z własnego wyglądu i jakości życia, w tym również intymnego, dlatego przygotowali bogatą ofertę zabiegów ginekologii estetycznej. Posiadają nowoczesny sprzęt, który w rękach doświadczonych specjalistów z Kliniki Galena jest gwarancją zadowolenia leczących się u nas kobiet.

Szczegółowa oferta Kliniki Galena znajduje się w Cenniku poniżej: