Klinika Galena - cennik

ocena 4.6 / 5 (27 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 20:00
wtorek
7:00 - 20:00
środa
7:00 - 20:00
czwartek
7:00 - 20:00
piątek
7:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika ginekologiczna Galena powstała z myślą o kompleksowej opiece medycznej bazującej na odpowiedniej profilaktyce, wnikliwej diagnostyce i nowoczesnych metodach leczenia.

Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach laparoskopowych, wykonuje szereg procedur diagnostycznych w kierunku wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów oraz właściwego rozpoznania i podjęcia skutecznego leczenia niepłodności. Specjaliści z Galeny udzielają też porad i konsultacji w zakresie chirurgii, urologii oraz ortopedii.

Lekarze z Kliniki Galena wiedza, jak ważne jest nie tylko zdrowie, ale też satysfakcja z własnego wyglądu i jakości życia, w tym również intymnego, dlatego przygotowali bogatą ofertę zabiegów ginekologii estetycznej. Posiadają nowoczesny sprzęt, który w rękach doświadczonych specjalistów z Kliniki Galena jest gwarancją zadowolenia leczących się u nas kobiet.

Szczegółowa oferta Kliniki Galena znajduje się w Cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Galena jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska