poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet zabiegowy Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Wnętrza, wystrój Klinika Grunwaldzka Gabinet zabiegowy Klinika Grunwaldzka Sala operacyjna Klinika Grunwaldzka Gabinet zabiegowy Klinika Grunwaldzka Sala operacyjna Klinika Grunwaldzka Sala operacyjna Klinika Grunwaldzka Sala operacyjna Klinika Grunwaldzka Gabinet zabiegowy Klinika Grunwaldzka Gabinet zabiegowy Klinika Grunwaldzka Sala do ćwiczeń Klinika Grunwaldzka Sala do ćwiczeń Klinika Grunwaldzka Zabieg, operacja Klinika Grunwaldzka Zabieg, operacja Klinika Grunwaldzka Wnętrza, wystrój Klinika Grunwaldzka Kadra Klinika Grunwaldzka Zabieg, operacja Klinika Grunwaldzka Kadra Klinika Grunwaldzka Sala do ćwiczeń Klinika Grunwaldzka Kadra Klinika Grunwaldzka Kadra Klinika Grunwaldzka Kadra Klinika Grunwaldzka Pokój, sala dla pacjentów Klinika Grunwaldzka Pokój, sala dla pacjentów Klinika Grunwaldzka Gabinet zabiegowy Klinika Grunwaldzka Pokój, sala dla pacjentów Klinika Grunwaldzka Pokój, sala dla pacjentów Klinika Grunwaldzka Pokój, sala dla pacjentów Klinika Grunwaldzka Wnętrza, wystrój Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Recepcja, poczekalnia Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Wygląd zewnętrzny Klinika Grunwaldzka Widok ogólny Klinika Grunwaldzka Klinika Grunwaldzka - logo

Informacje ogólne o Klinice Grunwaldzkiej

Klinika Grunwaldzka to wyspecjalizowana placówka funkcjonująca na rynku medycznym od 1987 roku. Od tego czasu pomogliśmy tysiącom pacjentów uporać się z ich problemami. Zakres wykonywanych przez nas usług jest bardzo szeroki, co zawdzięczamy kompetencjom współpracujących z nami specjalistów różnych dziedzin medycyny oraz nowoczesnemu wyposażeniu gabinetów i sal operacyjnych. Przeprowadzamy zabiegi przy zastosowaniu najnowszych urządzeń, posiadamy również zaawansowaną technologicznie aparaturę diagnostyczną. Dysponujemy pracownią USG, RTG, Doppler, a także Laboratorium Analiz Lekarskich. Można się do nas zgłosić również na rehabilitację po urazach i udarach.

W ramach działalności szpitalnej zajmujemy się wykonywaniem zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej. Oferujemy pomoc osobom zmagającym się z chorobami żył, a także hemoroidami. Paleta zabiegów z dziedziny flebologii i proktologii, jakie przeprowadzamy w ośrodku, jest bardzo szeroka, począwszy od małoinwazyjnych technik typu skleroterapia, a skończywszy na operacjach chirurgicznego wycięcia zmian. Zajmujemy się też chirurgią plastyczną. Wykonujemy zabiegi modelowania piersi (powiększanie, podnoszenie oraz redukcja), korygujemy nieprawidłowy kształt nosa, uszu i powiek, a także odmładzamy wygląd pacjentów poprzez lifting. W naszej klinice można poddać się odsysaniu tkanki tłuszczowej. Wykonujemy szereg zabiegów z dziedziny chirurgii dziecięcej, chirurgii ręki oraz ortopedii i urologii. Można się do nas zwrócić z dowolnym przypadkiem schorzeń kości i stawów, pomagamy również zniwelować bóle kręgosłupa. Zajmujemy się m.in. chirurgią korekcyjną deformacji kręgosłupa dorosłych pacjentów, a także złamaniami osteoporotycznymi oraz odbarczeniem kanału kręgowego.

Z kolei w ramach działalności ambulatoryjnej (gabinetowej) oferujemy pacjentom specjalistyczną terapię wszelkiego rodzaju chorób. Zajmujemy się leczeniem schorzeń skórnych takich jak trądzik, zakażenia wirusowe oraz grzybice. Pomagamy osobom z Atopowym Zapaleniem Skóry (AZS), pacjentom z chorobami przenoszonymi drogą płciową oraz pokrzywkami i wypryskami. Z naszą kliniką współpracuje pediatra, radiolog, urolog i neurolog. Dysponujemy szerokim wachlarzem usług chirurgicznych, dzięki czemu odwiedzający nas pacjenci mogą skonsultować się z chirurgiem szczękowo-twarzowym, chirurgiem plastycznym, a także ze specjalistą chirurgii ogólnej, dziecięcej oraz chirurgii ręki. Leczymy schorzenia i urazy ortopedyczne (swoje gabinety w ośrodku mają: ortopeda i ortopeda dziecięcy). Oferujemy pacjentkom pomoc ginekologiczno-położniczą, zajmujemy się również leczeniem chorób laryngologicznych. W zakres wykonywanych przez nas procedur wchodzą zabiegi gastroenterologiczne i endokrynologiczne. Umożliwiamy pacjentom skonsultowanie się z kardiologiem bądź internistą.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza klinika to ośrodek, który może się poszczycić wyjątkowo bogatym wyposażeniem gabinetów. Przykładamy wszelkich starań, by zapewnić leczącym się u nas pacjentom najlepszą jakość usług medycznych. W tym celu przechodzimy kolejne kursy i zdobywamy uprawnienia do wykorzystywania innowacyjnych technik zabiegowych. Wśród posiadanej przez nas aparatury medycznej znajduje się, między innymi:

  • Aparatura MR – system do rezonansu magnetycznego, wykorzystywany przez naszych specjalistów do obrazowania tkanek miękkich, kości i innych struktur wewnętrznych ciała ludzkiego.
  • USG – aparat ultrasonograficzny, stosowany przez naszych specjalistów do wykonywania nieinwazyjnych, atraumatycznych badań diagnostycznych narządów wewnętrznych. Dzięki analizie drogi rozchodzenia się i odbicia fali ultradźwiękowej uzyskujemy obraz przekroju przez poszczególne tkanki ciała pacjenta. Fale mechaniczne są zbierane przez głowicę aparatu USG, a następnie zamieniane na obraz widoczny na monitorze.
  • RTG – urządzenie do wykonywania badania rentgenowskiego, polegającego na wykorzystaniu promieniowania rentgenowskiego do diagnostyki układu kostnego pacjentów.
  • Aparatura do zajęć z fizykoterapiii i rehabilitacji ruchowej – posiadamy najnowszy sprzęt do prowadzenia rehabilitacji ruchowej, dzięki któremu pomagamy wrócić do sprawności fizycznej pacjentom po różnego typu urazach.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Przykładamy wiele starań, by nasi pacjenci czuli się u nas w pełni swobodnie i komfortowo. Otaczamy im profesjonalną opieką od czasu pierwszej wizyty. W celu zapewnienia odwiedzającym nas gościom poczucia bezpieczeństwa i wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

  • Nowoczesna klinika – wszystkie zabiegi i konsultacje przeprowadzamy w nowoczesnej klinice, zaprojektowanej z ogromną dbałością o komfort pacjentów.
  • Nowoczesne gabinety – dysponujemy znakomicie wyposażonymi gabinetami, w których nasi pacjenci mają pełną świadomość, że znajdują się pod opieką profesjonalistów.
  • Komfortowa poczekalnia – czas oczekiwania na konsultację bądź terapię odwiedzające nas osoby spędzają w przestronnej, ale przytulnej poczekalni, gdzie mogą się zrelaksować i odprężyć. Jej wnętrza są utrzymane w kolorystyce beży i pasteli, co uspokaja i wycisza. Komfort przebywających w nich pacjentów zwiększają także wygodne, szerokie kanapy.
  • Sale dla pacjentów – dysponujemy komfortowymi salami dla pacjentów po zabiegach. Są to pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, w których można wypocząć w kameralnej, intymnej atmosferze, pozostając pod opieką lekarzy i zespołu pielęgniarek.
  • Leczenie w ramach NFZ – umożliwiamy naszym pacjentom leczenie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.
  • Miejsca parkingowe – dysponujemy miejscami parkingowymi przeznaczonymi dla naszych pacjentów. Mieszczą się na ogrodzonym terenie, co zapewnia naszym gościom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa.

Osiągnięcia i certyfikaty Kliniki Grunwaldzkiej

Klinika Grunwaldzka to ośrodek z tradycjami, który w ciągu ponad 25 lat zdobył rzesze pacjentów i cieszy się dziś bardzo dobrą opinią. Leczące się u nas osoby powierzają nam swoje zdrowie, a także darzą nas zaufaniem, na które staramy się zapracować każdego dnia. Na przestrzeni ponad dwóch dekad stopniowo rozszerzaliśmy zakres oferowanych usług, by dziś funkcjonować jako wielospecjalistyczny szpital, w którym pacjent może liczyć na kompleksową pomoc i leczenie w każdym przypadku, od drobnych schorzeń skórnych po poważne operacje ortopedyczne. Naszym atutem jest znakomicie wykwalifikowana kadra specjalistów w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz doskonale wyposażone sale operacyjne. Oferujemy pacjentom nowoczesne leczenie wszelkiego rodzaju schorzeń w komfortowych warunkach naszej kliniki oraz możliwość wypoczynku w salach dla osób po operacjach.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska