4,6 / 5  - 24 opinie
Recepcja, poczekalnia HairCenter Kierach Recepcja, poczekalnia HairCenter Kierach Oferta, ćwiczenia, zabiegi HairCenter Kierach Wygląd zewnętrzny HairCenter Kierach Klinika HairCenter Kierach Kadra HairCenter Kierach Zabieg, operacja HairCenter Kierach Oferta, ćwiczenia, zabiegi HairCenter Kierach Oferta, ćwiczenia, zabiegi HairCenter Kierach Kadra HairCenter Kierach Recepcja, poczekalnia HairCenter Kierach Klinika Kierach

Informacje ogólne o HairCenter Kierach

HairCenter Kierach specjalizuje się w małoinwazyjnym przeszczepie włosów metodą FUE. Naszymi pacjentami są osoby cierpiące z powodu wypadania włosów i łysienia. Wszystkie zabiegi przeprowadza lek. Artur Kierach, który wiedzę i doświadczenie zdobywał u najlepszych specjalistów na świecie, m.in. w Norwegii, w Japonii, a także we Francji. Dzięki temu dziś może zapewnić pacjentom usługi na najwyższym światowym poziomie.

Doktor Kierach w swojej pracy skupia się nie tylko na objawach, ale również na źródle problemu, otaczając pacjentów kompleksową opieką. Przed rozpoczęciem leczenia przeprowadza pełną diagnostykę, aby dobrać właściwą metodę terapeutyczną. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, postrzegając go w sposób holistyczny.

Doktor stawia na nowoczesne, małoinwazyjne metody transplantacji włosów, nie wymagające skalpela ani szycia skóry. Wykorzystuje w pracy metodę FUE (Follicular Units Excision), która jest innowacyjną techniką przeszczepu niepozostawiającą widocznych śladów zabiegu. Z obszaru dawczego czyli tylnej i bocznej części głowy, pobierane są pojedyncze mieszki włosowe, z użyciem narzędzia o średnicy maksymalnie 0,9 mm. Zabieg wymaga większej precyzji, przez co jest bardziej czasochłonny, jednak daje możliwość ograniczenia ewentualnych powikłań, a także skraca czas rekonwalescencji. Zabieg wykonywany jest ambulatoryjnie, w znieczuleniu miejscowym. Procedurę można przeprowadzić również w wariancie VIP. Wówczas w trakcie zabiegu przeszczepu włosów FUE dodatkowo pobierane są i separowane komórki macierzyste, które służą następnie stymulacji miejsc poddanych zabiegowi. W efekcie uzyskujemy dodatkowo szybsze gojenie się i regenerację skóry po zabiegu, szybszy wzrost przeszczepionych włosów, a także wzmocnienie słabych włosów i spowolnienie ich wypadania. 

Wybór metody przeszczepu zawsze zależy od oceny skali problemu przez specjalistę. Dlatego posiadamy w ofercie również inne nieinwazyjne metody leczenia łysienia, z wykorzystaniem m.in. mezoterapii. Metoda wykorzystująca mezoterapię igłową służy zagęszczaniu włosów poprzez dostarczanie im odpowiednio dobranych substancji bezpośrednio w okolicę mieszka włosowego. Poprawia to nie tylko napięcie skóry, ale i mikrokrążenie. Kolejną stosowaną w naszym centrum metodą walki z łysieniem jest mikronakłuwanie, którego celem jest pobudzenie produkcji czynników wzrostu w obrębie owłosionej skóry głowy. Mikronakłucia powodują niewielkie uszkodzenia naskórka, co z kolei wzmaga procesy regeneracyjne i powoduje napływ płytek krwi w nakłuwaną okolicę. Metoda jest stosowana szczególnie w procesie leczenia łysienia typu androgenowego. Dodatkowym zabiegiem, poprawiającym wygląd skóry na głowie pod kątem owłosienia jest mikropigmentacja skóry głowy SMP, zwana również tatuażem medycznym lub trichopigmentacją. W efekcie otrzymujemy imitację wyglądu na skórze głowy krótko ogolonych włosów, co można wkomponować w naturalne włosy pacjenta. Inną metodą leczenia łysienia jest autologiczny przeszczep komórek macierzystych z wykorzystaniem systemu Regenera Activa. Procedura polega na stymulacji miejsc poddawanych zabiegom poprzez podawanie zawiesiny komórek zdolnej do regeneracji tkanek.

W leczeniu łysienia androgenowego, zarówno u mężczyzn, jak i kobiet wykorzystujemy także metodę LLLT czyli Laserową terapię odbudowującą włosy. Zazwyczaj ten typ łysienia jest uwarunkowany genetycznie, a osoby cierpiące na tę dolegliwość mają zazwyczaj włosy przerzedzone. Nieinwazyjny zabieg laserowy działa poprzez stymulowanie włosów do wzrostu pod wpływem emitowanego przez urządzenie czerwonego światła, któremu poddawane są mieszki włosowe pacjenta.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki. 

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

HairCenter Kierach oferuje wysokiej jakości usługi medyczne oraz nowoczesne podejście do zagadnienia transplantacji włosów.

  • Dostęp do światowej klasy technologii – wykorzystywana podczas zabiegów aparatura medyczna jest sprzętem wysokiej jakości, a proponowane przez nas metoda zabiegowa jest uznawana za najnowocześniejszą technikę transplantacji włosów.

  • Kilka lokalizacji – doktor Kierach konsultuje pacjentów w Warszawie oraz we Wrocławiu, dzięki czemu szersza grupa pacjentów ma możliwość umówić się na wizytę.

  • Kameralna atmosfera – dbamy o intymność naszych pacjentów. Zapewniamy Państwu kameralną, spokojną i przyjazną atmosferę w trakcie leczenia.

Osiągnięcia i certyfikaty HairCenter Kierach

Lek. Artur Kierach dysponuje imponującą kolekcją dyplomów i certyfikatów, może się również poszczycić długą listą osiągnięć. Jest członkiem International Society of Hair Restoration Surgery (ISHRS). We wrześniu 2016 roku odwiedził Klinikę Yokobi w Yokohamie (Japonia), gdzie przez kilka dni miał możliwość współpracować ze światowej sławy specjalistą transplantacji włosów, doktorem Kenichiro Imagawa. Jak sam doktor Kierach przyznaje, było to niezwykle cenne doświadczenie oraz szansa poszerzenia wiedzy. Ponadto odbył 9-miesięczne szkolenie w Oslo w Norwegii, pracował w Paryżu oraz w Berlinie.

Klinika HairCenter Kierach Klinika HairCenter Kierach Klinika HairCenter Kierach Klinika HairCenter Kierach Klinika HairCenter Kierach

Filmy HairCenter Kierach