Hair Center Kierach - cennik

ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 18:00
wtorek
9:00 - 18:00
środa
9:00 - 18:00
czwartek
9:00 - 18:00
piątek
9:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Kierach oferuje diagnostykę oraz leczenie łysienia i wypadania włosów. Przed rozpoczęciem terapii dokładamy wszelkich starań, aby prawidłowo rozpoznać źródło problemu i zaproponować najbardziej optymalną metodę terapii. Specjalizujemy się w transplantacji włosów metodą FUE. Technika charakteryzuje się niską inwazyjnością, krótkim okresem rekonwalescencji oraz znikomym ryzykiem powikłań. Dla pacjentów noszących krótką fryzurę ważne jest, że po zabiegu nie pozostają na skórze głowy widoczne blizny.

Naszą ofertę uzupełniają niechirurgiczne metody leczenia łysienia: zabiegi mezoterapii i terapia osoczem bogatopłytkowym.

Poniżej znajdą Państwo listę świadczonych przez nas usług.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Hair Center Kierach jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska