ocena 4.7 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasza klinika specjalizuje się w ginekologii estetycznej, zwanej także kosmetoginekologią. Dzięki nam pacjentki mają możliwość poprawy funkcjonalności i estetyki narządów płciowych. Do najczęściej przeprowadzanych przez nas zabiegów kosmetoginekologicznych należy waginoplastyka, czyli plastyka pochwy. Poddają jej się kobiety, które w wyniku wielu porodów odczuwają dyskomfort i zmniejszenie elastyczności pochwy. W wielu przypadkach łączymy waginoplastykę z plastyką krocza (perineoplastyką). Pacjentki zgłaszają się do nas również na odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego i warg sromowych, powiększanie punktu G (G-shot) i łechtaczki (clitoroplastyka) – zabiegi, które służą zwiększeniu intensywności doznań seksualnych. Z kolei wykonywana przez nas labioplastyka, będąca korekcją zbyt małych lub zbyt dużych warg sromowych, niweluje ból i kompleksy pacjentek. Pełni więc także rolę terapeutyczną.

Coraz częściej przeprowadzamy zabiegi hymenotomii bądź hymenoplastyki (usunięcia bądź odtworzenia błony dziewiczej). Nasi pacjenci mogą się również poddać zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonujemy plastykę piersi (podnoszenie, powiększanie i mastopeksja), korygujemy kształt uszu, podbródka i nosa. W naszej klinice przeprowadza się również lifting twarzy i czoła oraz liposukcję.

Co leczymy

Klinika Medifem oferuje wykonywane w trybie jednodniowym zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Zaliczają się do nich, między innymi, operacyjne zabiegi żylaków, wycinanie wyrostka robaczkowego oraz usuwanie kamicy pęcherzyka żółciowego (cholecystektomia). Leczymy przepukliny pooperacyjne, pępkowe, pachwinowe i udowe, a także wycinamy guzy sutka. Nasi specjaliści pomagają parom uporać  się z niepłodnością – wykonują przy tym histerosalpingografię (HSG), badają nasienie i przeprowadzają inseminację.

Zajmujemy się również każdym problemem endokrynologicznym. Leczymy zespoły androgenizacji pochodzenia jajnikowego i nadnerczowego, niedobory wzrostu, przedwczesne i opóźnione dojrzewanie płciowe. Oferujemy pomoc dzieciom z chorobami tarczycy i otyłością. Leczymy halluksy, zespół cieśni nadgarstka oraz cieśni podbarkowej, zajmujemy się także przykurczem palców ręki spowodowanym zwłóknieniem rozcięgna ręki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Medifem w Warszawie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna estetyczna

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Medifem jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska