4,6 / 5  - 112 oceny »
Wygląd zewnętrzny Klinika Krajewski Wnętrza, wystrój Klinika Krajewski Wnętrza, wystrój Klinika Krajewski Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Krajewski Recepcja, poczekalnia Klinika Krajewski Kadra Klinika Krajewski Nagrody, wyróżnienia Klinika Krajewski Zabieg, operacja Klinika Krajewski Klinika Krajewski - logo

Informacje ogólne o Klinice Krajewski 

Klinika Krajewski jest nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką zlokalizowaną w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Specjalizuje się w zabiegach dermatologii estetycznej oraz kosmetologii. Główne obszary działania to profilaktyka i pielęgnacja skóry oraz pomoc Pacjentom z problemami dermatologicznymi. Wieloletnie doświadczenie w dermatologii estetycznej jest gwarancją profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie. Klinika wyposażona jest w najskuteczniejsze urządzenia dermatologiczne pochodzące od renomowanych producentów, m.in. lasery frakcyjne Fraxel DUAL i Fraxel re;pair, laser naczyniowy VariLite, kabina UVB 311 służąca do leczenia łuszczycy i bielactwa oraz innowacyjne urządzenie do thermoliftingu Zaffiro. Nowoczesny sprzęt, szeroka wiedza specjalistyczna, wieloletnie doświadczenie oraz troska o satysfakcję i bezpieczeństwo klientów sprawia, że zabiegi dobierane są indywidualnie do potrzeb każdego Pacjenta.

Właścicielem kliniki jest dr n. med. Maciej Krajewski, który na I Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie obronił pracę doktorską dotyczącą autoimmunologicznych chorób skóry, a dwa lata później ukończył specjalizację z dermatologii i wenerologii. Doświadczenie zawodowe zdobywał w uznanych krajowych placówkach medycznych, m.in. w Centralnym Szpitala klinicznym MSWiA. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. Obecnie jest także nauczycielem akademickim i zajmuje się technologiami chemicznymi związanymi z kosmetykami. Jako pierwszy w Polsce rozpoczął stosowanie nowoczesnych technik laserowych z użyciem Fraxela Re:Pair® i resurfacingu skóry Fraxelem Dual® oraz łączenia ich z zabiegami liftingu skóry.

Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu: trądziku i blizn potrądzikowych (m.in. peelingi TCA, laseroterapia), problemów z łysieniem (m.in. leczenie farmakologiczne, mezoterapia klasyczna i z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego), a także w zabiegach: liftingu skóry (Thermage, Zaffiro, nici APTOS) i nowoczesnym usuwaniu tatuaży. Przeprowadza zabiegi skutecznego usuwania rumienia oraz wszelkiego pochodzenia przebarwień skóry twarzy i rąk. Usuwa zmarszczki Botoxem® i kwasem hialuronowym (od ponad 12 lat), ponadto posiada doświadczenie w małoinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, światłolecznictwie i leczeniu lampami  UVB 311 i PUVA.

To autor publikacji, doniesień, komentarzy eksperckich i wykładów, członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, że skuteczne zabiegi dermatologii estetycznej możliwe są tylko przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w najwyższej klasy urządzenia, pochodzące od czołowych producentów sprzętu medycznego na świecie. Na wyposażeniu placówki znajdują się m.in.:

 • Laser Fraxel DUAL – nowoczesny laser frakcyjny, pozwalający na szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry, redukcję blizn i rozstępów oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Jego skuteczność zasadza się na równomiernym naświetlaniu skóry w głąb, dzięki czemu powstają mikroskopijne „kolumny” pobudzonej do odnowy tkanki.
 • Laser Fraxel re:pair – frakcyjny laser CO2, wykorzystywany w zabiegach małoinwazyjnej dermabrazji skóry. Pozwala na intensywne odmłodzenie i odświeżenie skóry, likwidację blizn potrądzikowych dzięki dużej ilości mikronakłuć na powierzchni skóry.
 • Laser RevLite Q-Swich – laser wykorzystywany w zabiegach usuwania tatuaży bez pozostawiania blizn, umożliwia także likwidację przebarwień, zmian pigmentowych i piegów. Dzięki zastosowaniu ultrakrótkich, nanosekundowych impulsów światła, pochłanianych wyłącznie przez melaninę lub inny barwnik, a także czterem długościom fali, możliwe jest skuteczne i bezpieczne usunięcie tatuażu niezależnie od jego głębokości oraz barwy.
 • Laser VariLite – niezawodny laser do usuwania wszelkiego typu zmian naczyniowych dzięki wykorzystaniu podwójnej długości fali. Umożliwia likwidację rozszerzonych naczynek powierzchniowych twarzy oraz tzw. „pajączków” na nogach. Jest wyposażony jest w głowicę skanującą co pozwala na precyzyjne przeprowadzenie zabiegu na dużych powierzchniach skóry.
 • Thermage – innowacyjne urządzenie stymulujące głębokie części skóry bez uszkodzenia jej powierzchni przy pomocy fal radiowych wysokiej częstotliwości (RF). Wpływa stymulująco na produkcję kolagenu, co pozwala ujędrnić i napiąć skórę, zapewnia jej także odpowiednie nawilżenie i skutecznie wygładza zmarszczki.
 • Zaffiro – nowoczesne urządzenie, wykorzystywane do poprawy gęstości skóry, jej odmłodzenia oraz napięcia. Dzięki działaniu promieniowania podczerwonego IR podgrzewa głębsze warstwy skóry, co prowadzi do obkurczenia się obecnych w skórze włókien kolagenowych oraz pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu. Pozwala skutecznie zlikwidować wiotką skórę twarzy i szyi, podnieść opadające powieki i policzki, usunąć zmarszczki oraz napiąć skórę brzucha, ud i ramion, a skuteczność zabiegu potwierdzona jest badaniami klinicznymi oraz certyfikatem CE.
 • CoolSculpting Zeltiq – urządzenie do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej dzięki działaniu kriolipolizy, czyli zamrażania komórek tłuszczowych. Urządzenie posiada certyfikat CE i zostało zatwierdzone przez FDA, co stanowi gwarancję jego skuteczności i bezpieczeństwa.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Satysfakcja naszych Pacjentów ma dla nas ogromne znaczenie, dlatego zależy nam, by każda wizyta w Klinice przebiegała w miłej, sympatycznej atmosferze. W trosce o komfort Pacjentów wprowadziliśmy następujące udogodnienia:

 • Komfortowa poczekalnia – na zabiegi nasi Pacjenci oczekują w nowoczesnej, komfortowo urządzonej poczekalni, utrzymanej w uspokajających tonacjach brązu i beżu, gdzie mogą zrelaksować się i wyciszyć przy lekturze najnowszej prasy.
 • Kompetentny i sympatyczny personel – pragniemy, by każda wizyta w naszej klinice była dla Pacjenta przyjemnością, dlatego dbamy o sympatyczną, domową atmosferę, tworzoną przez kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

 • Bezpłatne konsultacje – nasi Pacjenci mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych, w trakcie których nasi specjaliści ocenią stan skóry i potrzeby organizmu oraz dobiorą odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne, a w razie potrzeby zalecą zabiegi lecznicze.

 • Atrakcyjne promocje – dla niższych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne promocje, które pozwalają skorzystać z nowoczesnych zabiegów w jeszcze niższych cenach.

 • Zabiegi na raty – pragniemy, by nasze usługi dostępne były dla szerszego grona Pacjentów, dlatego w naszej klinice istnieje możliwość skorzystania z ratalnego systemu finansowania zabiegów. Wszystkie formalności można przeprowadzić w trakcie jednej wizyty, oferta charakteryzuje się także wysoką kwotą finansowania oraz okresem kredytowania nawet do 60 miesięcy.

 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami spoza granic kraju, nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Kliniki Krajewski 

Najważniejszym osiągnięciem Kliniki Krajewski jest stale rosnąca liczba zadowolonych Pacjentów, którzy regularnie do nas wracają, a także polecają nasze usługi bliskim i znajomym. W ciągu ponad dziesięciu lat funkcjonowania z naszych usług skorzystało już ponad 40 tysięcy Pacjentów. Tak wysoka liczba to wynik kompetencji naszych specjalistów oraz skutecznych zabiegów, przeprowadzanych z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu: jesteśmy jedną z zaledwie czterech stołecznych klinik, dysponujących najwyższej światowej klasy technologiami do zaawansowanej rewitalizacji skóry. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy do niej nowe zabiegi, a nasz personel wciąż podnosi swoje kwalifikacje i zdobywa nową wiedzę. Od maja 2008 roku, jako pierwsza klinika dermatologiczna w Polsce, wprowadziliśmy do oferty zabiegi z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2 Fraxel re:pair, jako pierwsi zaczęliśmy też stosować w 2009 roku nowoczesny laser Fraxel DUAL. To dążenie doskonałości oraz nastawienie na satysfakcję Pacjenta doceniają również media: informacje o naszej klinice wielokrotnie pojawiały się w najpoczytniejszych magazynach takich jak „Gala”, „Elle” czy „Uroda”.

Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski Klinika Klinika Krajewski