ocena 4.6 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:30 - 20:00
wtorek
9:30 - 20:00
środa
9:30 - 20:00
czwartek
9:30 - 20:00
piątek
9:30 - 20:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

W ofercie naszej placówki znajdują się liczne zabiegi z zakresu dermatologii estetycznej. U Pacjentów z obniżoną jędrnością i elastycznością skóry twarzy i szyi przeprowadzamy soft lifting przy pomocy preparatów kwasu hialuronowego, do modelowania kształtu twarzy wykorzystujemy także lifting wolumetryczny. Efekt liftingu i odmłodzenia skóry twarzy i ciała bez skalpela osiągamy również dzięki innowacyjnym zabiegom Thermage oraz dzięki działaniu promieniowania podczerwonego IR w trakcie zabiegu thermoliftingu. Modelujemy kształt ust i wypełniamy zmarszczki preparatami kwasu hialuronowego, przeprowadzamy laserowe usuwanie tatuaży. W naszej ofercie znajduje się nowoczesne wygładzanie skóry laserami Fraxel DUAL i Fraxel re:pair, likwidacja zmarszczek i odmłodzenie zabiegami mezoterapii igłowej i rewitalizacja osoczem bogatopłytkowym Regeneris. Modelujemy sylwetkę, usuwamy zbędną tkankę tłuszczową przy pomocy takich urządzeń jak Zeltiq (likwidacja nadmiernych depozytów tłuszczu niską temperaturą) i Med2 Contour Medical (redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu dzięki działaniu fal ultradźwiękowych), do likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej wykorzystujemy także lipolizę iniekcyjną preparatem Aqualyx. Wykonujemy zabiegi z zakresu dermatochirurgii i usuwamy zmarszczki mimiczne preparatami toksyny botulinowej.

Przeprowadzamy także szeroki zakres zabiegów kosmetologicznych. W naszej ofercie znajdują się zabiegi pielęgnacyjne z wykorzystaniem preparatów indywidualnie dobranych do potrzeb skóry (m.in. do cery naczyniowej, odmładzająco-rozświetlający, do skóry z niedoskonałościami), wykonujemy także manualne oczyszczanie skóry oraz zabiegi złuszczania chemicznego. Usuwamy zbędne owłosienie na twarzy i ciele bezpiecznym światłem pulsacyjnym VPL oraz przy pomocy wosku, przeprowadzamy też zabiegi mikrodermabrazji. Świadczymy usługi z zakresie wizażu, wykonujemy makijaż permanentny oraz przedłużamy rzęsy metodą 1:1.

Co leczymy

Pacjenci Kliniki Krajewski mogą poddać się leczeniu licznych problemów estetycznych i dermatologicznych. Przeprowadzamy leczenie rumienia i trądziku źródłem światła pulsacyjnego VPL, likwidujemy blizny potrądzikowe laserem Fraxel re;pair, usuwamy także nieestetyczne poszerzone naczynka przy pomocy zabiegów laserem VariLite. Z kolei do likwidacji przebarwień stosujemy laser RevLite Q-Swich, który usuwa barwnik bez uszkadzania sąsiadujących tkanek, w usuwaniu zmian barwnikowych stosujemy także maseczkę depigmentacyjną preparatami Cosmelan i Dermamelan. W naszej ofercie znajduje się leczenie łysienia zabiegami mezoterapii igłowej oraz leczenie nadmiernej potliwości iniekcjami toksyny botulinowej, natomiast choroby skóry, takie jak łuszczyca, bielactwo, atopowe zapalenie skóry czy liszaj płaski, leczymy terapią światłem UVA i UVB w specjalnej kabinie nowej generacji.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Klinika Krajewski w Warszawie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Klinika Krajewski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska