Klinika Krajewski

ocena 4.6 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:30 - 20:00
wtorek
9:30 - 20:00
środa
9:30 - 20:00
czwartek
9:30 - 20:00
piątek
9:30 - 20:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

Rejestracja wizyt w Klinika Krajewski z pomocą naszego konsultanta
pod numerem tel. 22 462pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Klinika Krajewski
ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
00-414 Warszawa
Klinika Krajewski
ul. Bukowińska 22A
02-703 Warszawa

Klinika Krajewski na mapie

Klinika Krajewski mieści się w warszawskiej dzielnicy Mokotów. Dzięki doskonałej lokalizacji bez trudu dostaną się do nas zarówno Pacjenci zmotoryzowani, jak i ci korzystający z komunikacji miejskiej. Klinika znajduje się w odległości około 250m od stacji metro Wilanowska, w tej samej odległości znajduje się także przystanek tramwajowy (tramwaje linii 19, 33 i 36). Łatwo dojadą do nas także Pacjenci, preferujący podróże drogą lotniczą – od Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie dzieli nas zaledwie 5,5km, a lotnisko jest dobrze skomunikowane zresztą miasta. Ci, którzy do kliniki przyjeżdżają samochodem mogą zostawić go na pobliskim parkingu sklepu Supersam, który do dwóch godzin jest bezpłatny.

Pacjenci spoza Warszawy, którzy wizytę w naszej Klinice chcieliby połączyć ze zwiedzaniem miasta, bez trudu dostaną się do atrakcyjnych turystycznie punktów Warszawy dzięki doskonałym połączeniom komunikacyjnym. Pałac Kultury i Nauki mieści się w odległości 6km od placówki, warto odwiedzić także liczne warszawskie parki, w tym pobliski Park Królikarnia z Muzeum Rzeźby im. Xawerwgo Dunikowskiego (1,2 km od kliniki), Park Morskie Oko z fontanną i trzema stawami (2,9km) czy położony w odległości niecałych 5km zespół pałacowo-parkowy Łazienki.

Czytaj więcej
Warszawa, ul. Mieczysława Orłowicza 12 lok. 2u
Warszawa, ul. Bukowińska 22A

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska