ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Klinika Krakowska proponuje swoim pacjentom szeroki zakres usług medycyny ogólnej oraz specjalistycznej. Prowadzimy kompleksową diagnostykę (USG, badania serca: EKG, echo, wykonujemy również testy alergiczne i spirometrie, a także gastroskopie, kolonoskopie, RTG, RTG stomatologiczne i wiele innych). W przychodniach składających się na naszą placówkę czekają na Państwa liczni lekarze specjaliści. W naszym ośrodku istnieje również możliwość wykonania wszelkiego rodzaju szczepień.

W naszej placówce są przeprowadzane różnego rodzaju zabiegi chirurgiczne: od wycięcia znamienia czy operacji wrastającego paznokcia po polipektomię (zabieg usuwania polipów) oraz punkcję stawu kolanowego. Wykonujemy ponadto zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, w tym usługi z użyciem preparatów na bazie toksyny botulinowej.

W Klinice Krakowskiej na bieżąco śledzimy potrzeby pacjentów i staramy się wychodzić im naprzeciw. Dlatego stworzyliśmy możliwość skorzystania, między innymi, z usług medycyny pracy oraz nowoczesnej medycyny sportowej – leczymy kontuzje, prowadzimy specjalistyczne badania oraz obejmujemy sportowców opieką profilaktyczną. Oferujemy również świadczenia z zakresu medycyny podróży, z których warto skorzystać, udając się na egzotyczne wakacje.

W naszej placówce znajduje się gabinet stomatologiczny. Wykwalifikowani specjaliści stomatologii świadczą w nim usługi z zakresu stomatologii estetyczno-zachowawczej, chirurgii stomatologicznej i protetyki oraz ortodoncji.

Przy Klinice Krakowskiej działa ponadto Przychodnia Rehabilitacyjna. Przeprowadzamy w niej konsultacje (fizjoterapeutyczne i z lekarzami), diagnostykę (RTG, USG), a także rehabilitację, w tym neurologiczną dla pacjentów po udarach i ze stwardnieniem rozsianym. Wykonujemy również masaże.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą świadczeń Kliniki Krakowskiej, którą znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania