ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
8:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Placówka Klinika Krakowska została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika Krakowska jest nowoczesną placówką, która świadczy usługi z zakresu medycyny ogólnej i specjalistycznej. Można tu skorzystać z porad lekarza rodzinnego, internisty, a także pediatry, kardiologa, ginekologa, laryngologa, nefrologa, neurologa i innych. Placówka posiada własną pracownię USG, w której wykonuje pełen zakres badań USG dla dzieci i dorosłych. Dysponuje również aparaturą umożliwiającą przeprowadzanie badań EKG, echo serca, Holter ciśnieniowy i EKG, a także badania przepływów naczyniowych metodą Dopplera. Na wyposażeniu placówki znajduje się ponadto sprzęt do wykonywania badań radiologicznych w pełnym zakresie. A także spirometr. Często słyszę pochlebne słowa na temat dr Doroty Babczyk. Główne zainteresowania oraz praca zawodowa lekarki związane są głównie z opieką nad kobietami ciężarnymi, diagnostyką ultrasonograficzną płodu i narządu rodnego, a także codziennymi problemami ginekologicznymi kobiet wraz z poradnictwem antykoncepcyjnym. Klientki mówią, iż Pani dr poświęca im naprawdę dużo czasu w trakcie wizyty. Przeprowadza bardzo dokładny wywiad, przedstawia możliwości leczenia, zawsze bardzo dokładnie wszystko tłumaczy i udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Jest kompetentna i bardzo miła. Indywidualnie podchodzi do swoich pacjentek i ich problemów. Przyjazne usposobienie i otwartość pani doktor ułatwia rozmowy o kobiecych problemach zdrowotnych, które są przecież tematami bardzo intymnymi i nierzadko krępującymi. Rzeczowe, wręcz obrazowe, wytłumaczenie problemu, odpowiednio dobrane leczenie, bardzo subtelnie i delikatnie wykonywanie badań to obraz jaki tworzą opinie klientek." - Paulina K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Maria
5.0
Maria
Dodano: 12 lipca 2017
Zabieg:
Biopsja cienkoigłowa tarczycy (lipiec 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska