poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Dysponujemy szeroką ofertą zabiegów upiększających i odmładzających z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii i laseroterapii. Nasi specjaliści zajmują się kompleksowym modelowaniem sylwetki i redukcją tkanki tłuszczowej z zastosowaniem zaawansowanej technologicznie aparatury medycznej. Podczas zabiegów wykorzystujemy, między innymi, Liposonix®, Cosmosoft®, Liporadiologia VINCI czy Accent Ultra V Shape.

Nasza gama zabiegów odmładzających obejmuje redukcję zmarszczek oraz bruzd, rewitalizację i lifting skóry. Korzystamy z różnorodnych metod, począwszy od nowoczesnych urządzeń takich jak geneO™ czy WISH, a skończywszy na zabiegach medycyny estetycznej, w tym mezoterapii i wypełnianiu bruzd preparatami kwasu hialuronowego. Specjalizujemy się w małoinwazyjnym liftingu twarzy przy pomocy nici PDO First Lift oraz Happy Lift. Ponadto do zabiegów ujędrniających sylwetkę i przywracających naturalne kształty wykorzystujemy nici doktora Sevdeva oraz złote nici.

Wśród oferowanych przez nas zabiegów medycyny i kosmetologii estetycznej znajduje się leczenie przebarwień, blizn i rozstępów przy pomocy laserów frakcyjnych. Zajmujemy się również modelowaniem konturów twarzy, a także nowoczesnym leczeniem trądziku z wykorzystaniem takich urządzeń jak Hydra Facial.

W Klinice La Perla „Bolesławiec” leczymy nadpotliwość przy pomocy Botoxu, a ponadto oferujemy szeroką gamę zabiegów rozwiązujących problemy z łysieniem androgenowym. Pacjentom proponujemy zarówno mezoterapię poprawiającą kondycję skóry głowy, jak i transplantację (przeszczep) włosów metodą S.A.F.E.R.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika La Perla Bolesławiec jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska