poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
10:00 - 19:00
niedziela
10:00 - 19:00

Klinika La Perla SPA Warszawa oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i nieinwazyjnej kosmetyki hi-tech oraz usługi relaksacyjno-odprężające.

Dysponujemy bogatą ofertą zabiegów odchudzających, modelujących sylwetkę, poprawiających wygląd skóry oraz odmładzających, jak również autorskich rytuałów SPA. W trakcie zabiegów wykorzystujemy nowoczesne technologie (m.in. lasery, HIFU).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Dietetyka

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika La Perla SPA Warszawa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska