ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej La Perla „Łowicka” świadczy kompleksowe usługi z zakresu kilku dziedzin: nieinwazyjnej kosmetologii, chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Na wyposażeniu placówki znajduje się najnowocześniejszy sprzęt, który w rękach wykwalifikowanych specjalistów pozwala na wykonywanie setek udanych zabiegów. W ofercie Kliniki znajduje się m.in. liposukcja wodna Body Jet Evo (z przeszczepem tłuszczu) – technika chirurgicznego modelowania ciała, której celem jest usunięcie miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Metoda, jaką wykonywany jest zabieg, jest na tyle delikatna, że pozwala na pozyskanie nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które następnie mogą zostać poddane reimplantacji. Za ich pośrednictwem da się powiększyć piersi, wymodelować pośladki, zrekonstruować piersi po mastektomii, wypełnić zmarszczki czy zlikwidować ubytki i uszkodzenia ciała powstałe w wyniku wypadków. Klinika La Perla jest liderem w wykonywaniu zabiegów liposukcji Body Jet w Polsce: w latach 2011-2015 przeprowadziliśmy ich ponad 700, z czego aż 200 klientek zdecydowało się na przeszczepienie pozyskanego tłuszczu do piersi.

Oferujemy także liposukcję Body Tite – pierwszy tego typu zabieg, który oprócz redukcji tkanki tłuszczowej pozwala na jednoczesne ujędrnienie, pozbycie się luźnej skóry i wymodelowanie sylwetki.

Kolejną stosowaną przez nas metodą jest Cellu Tite, niezwykle skutecznie, szybko i efektownie zwalczająca cellulit. Klinika La Perla zaproponowała ją swoim klientkom jako pierwsza na polskim rynku. Pod skórę wprowadzana jest pusta kaniula w kształcie litery V, która wraz z zastosowaniem termolizy umożliwia aspirację skroplonego tłuszczu. Podczas zabiegu wykorzystywana jest także moc fal radiowych, które działają na skórę właściwą, zagęszczając ją i obkurczając. W rezultacie powierzchnia poddana procedurze staje się napięta, gładka i jędrna.

Przeprowadzamy zabiegi chirurgii plastycznej piersi. Wygląd piersi stanowi niemal dla każdej kobiety czynnik istotnie wpływający na samoocenę i poziom pewności siebie. W Klinice La Perla „Łowicka” przygotowaliśmy szeroką gamę zabiegów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb naszych pacjentek. Wykwalifikowani chirurdzy plastyczni wykonują lifting piersi, przywracający jędrność, uniesienie i poprawiający kształt biustu, który na skutek upływu czasu, ciąży, karmienia lub działania grawitacji przestał spełniać oczekiwania swojej właścicielki. W ofercie placówki znajdują się najwyższej jakości implanty piersi. Kobiety, których problemem jest zbyt obfity biust, mogą poddać się redukcji piersi, czyli usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej, gruczołowej oraz skóry. Z kolei te pacjentki, które wcześniej zostały poddane mastektomii, w Klinice La Perla mogą wykonać rekonstrukcję piersi, to znaczy odtworzyć je i nadać im prawidłowy kształt.

Wykonujemy zabiegi chirurgii plastycznej twarzy. Profesjonaliści zatrudnieni w Klinice La Perla przeprowadzają szereg zabiegów przeznaczonych dla osób pragnących trwale wyeliminować niedoskonałości lub odzyskać młody, promienny wygląd. Oferujemy plastykę powiek górnych i dolnych, pozwalającą na usunięcie przepuklin tłuszczowych, uzyskanie prawidłowego napięcia skóry i ładnego wyglądu oka. Wykonujemy lifting twarzy, polegający na napięciu tkanek i podniesieniu ich ku górze tak, by osiągnąć efekt wygładzenia skóry, poprawienia konturów twarzy i wygładzenia zmarszczek. Oprócz tego pacjenci mogą poddać się korekcji nosa chrzęstnego lub kostnego, w zależności od rezultatów, do jakich chcieliby dojść. Korekcja części chrzęstnej umożliwia zwężenie, skrócenie oraz obniżenie nosa, z kolei korekcja części kostnej pozwala na zniwelowanie deformacji, garbów i zakrzywień, poprawę kształtu, a także repozycję skrzywionej przegrody nosowej.

W naszej ofercie znajduje się również plastyka powłok brzusznych (abdominoplastyka), zabieg dedykowany pacjentom zmagającym się z problemem obwisłej, luźnej skóry na brzuchu, mogącej być następstwem naturalnego procesu starzenia, dużej utraty masa ciała czy pozostałością po ciąży. Sprowadza się przy usunięciu fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej i dolnej części brzucha oraz plastyce mięśni ściany brzucha. Można go również połączyć z modelowaniem sylwetki poprzez usunięcie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Oferujemy szereg zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Nowoczesny i najbardziej poszukiwany na rynku sprzęt medyczny, jaki znajduje się na wyposażeniu Kliniki, pozwala na wykonywanie mniej inwazyjnych, niechirurgicznych zabiegów odmładzających, wyszczuplających oraz eliminujących drobne niedoskonałości wyglądu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna