ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Klinika La Perla Warszawa ul. Łowicka została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 1 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

1 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika La Perla jest ekskluzywną placówką medyczną znajdującą się w Warszawie, która oferuje swoim pacjentom szeroki zakres zabiegów z chirurgii plastycznej i estetycznej oraz medycyny estetycznej oraz kosmetyki Hi-Tech. Warszawska klinika jest jedną z 10 placówek działających w ramach sieci La Perla w całej Polsce. Można tutaj wymodelować i poprawić wygląd m.in. twarzy, okolic intymnych, brzucha, biustu, nóg czy pośladków. Ośrodek odznacza się nowoczesnością i innowacyjnością zwłaszcza poprzez sprzęt będący na jej wyposażeniu, dzięki któremu zabiegi są nie tylko bezpieczne i komfortowe dla pacjenta, ale również małoinwazyjne. Przykładem może być aparat do wodnej liposukcji Body Jet Evo, aparat Radiage (wykorzystywany w trakcie zabiegów plastycznych, do cięcia nie pozostawiającego blizn) czy aparat do zabiegu Cellu Tite, czyli usuwania na trwale cellulitu. Klienci korzystający z usług kliniki twierdzą, że czują się tam bardzo bezpiecznie, a warunki są tam naprawdę komfortowe i panuje sympatyczna atmosfera. Co więcej, opieka nad pacjentem jest wspaniała na każdym etapie procedury medycznej. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Cały personel kliniki, w szczególności zaś pracujący tam specjaliści są bardzo pomocni, a przy tym niezwykle życzliwi i kompetentni." - Ewa A. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Michał
5.0
Michał
Dodano: 11 maja 2017
Zabieg:
Korekcja odstających uszu (maj 2017)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska