ocena 4.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Klinika Magnuccy to wielospecjalistyczna placówka medyczna oferująca szeroki zakres zabiegów z dziedziny ginekologii. Zajmujemy się prowadzeniem ciąży oraz pomocą kobietom dotkniętym problemem poronień nawykowych, niepłodnością. Leczymy osoby cierpiące z powodu m.in. suchości i luźności pochwy, nietrzymania moczu czy zespołów bólowych miednicy mniejszej.

Zakres naszych usług obejmuje także okulistykę, ginekologię estetyczną oraz medycynę estetyczną, modelowanie sylwetki, jak również dermatologię, zabiegi kosmetyczne i transplantacje włosów.

Pełną listę wykonywanych zabiegów znajdą Państwo poniżej:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Magnuccy jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska