ocena 4.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Klinika Magnuccy – zespół

Do naszego zespołu należy kilkunastu lekarzy, kosmetologów, fizjoterapeutów oraz położnych. To znakomicie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy nieustannie poszerzają wiedzę poprzez szkolenia i udział w konferencjach naukowych.

lek. Alina Skrzypek-Salamon

lekarz Katowice

Lek. Alina Skrzypek-Salamon to ambitny młody lekarz, sukcesywnie poszerzający swoją wiedzę i zdobywający nowe umiejętności podczas kursów z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Aktualnie jest rezydentem Dermatologii i Wenerologii w Klinicznym Oddziale De... więcej »

Szczegóły » 32 433pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska