r
4,9 / 5  - 199 ocen »
Recepcja, poczekalnia Horizon Medical Center Recepcja, poczekalnia Horizon Medical Center Sala operacyjna Horizon Medical Center Zabieg, operacja Horizon Medical Center Recepcja, poczekalnia Horizon Medical Center Recepcja, poczekalnia Horizon Medical Center Zabieg, operacja Horizon Medical Center Zabieg, operacja Horizon Medical Center Widok ogólny Horizon Medical Center Sala operacyjna Horizon Medical Center Recepcja, poczekalnia Horizon Medical Center Wygląd zewnętrzny Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy Horizon Medical Center Gabinet zabiegowy Horizon Medical Center Horizon Medical Center

Informacje ogólne o Horizon Medical Center

Horizon Medical Center (dawnie Klinika Medycyna Urody) to nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która swoim Pacjentom oferuje szeroki wachlarz zabiegów z rożnych dziedzin medycyny. Przeprowadzamy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej (powiększanie i pomniejszanie piersi, liposukcja wodna systemem Body Jet, korekta odstających uszu) i medycyny estetycznej (regeneracja skóry osoczem bogatopłytkowym, laserowe usuwanie blizn, przebarwień i rozstępów, usuwanie zmarszczek) oraz flebologii, w naszej ofercie znajdują się też masaże, leczenie chorób skóry oraz transplantacja włosów. Jako jedni z nielicznych w Polsce stosujemy tez zabiegi z zastosowaniem komórek macierzystych, odseparowanych z tkanki tłuszczowej Pacjenta. Przy pomocy komórek macierzystych skutecznie usuwamy zmarszczki i zmiany trądzikowe, leczymy blizny rożnego pochodzenia oraz widocznie poprawiamy kondycje skóry.

Naszym Pacjentom pragniemy zaoferować nowoczesne, minimalnie inwazyjne zabiegi, dlatego na wyposażeniu placówki posiadamy wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny. Dzięki nowoczesnym urządzeniom możemy przeprowadzać innowacyjne zabiegi, które charakteryzują się wysoką skutecznością. Posiadamy m.in. nowoczesne lasery, wykorzystywane w zabiegach medycyny estetycznej oraz aparat do modelowania sylwetki metoda kriolipolizy Proshock Ice. Opiekę medyczną naszym Pacjentom zapewniają doświadczeni specjaliści z rożnych dziedzin medycyny, którzy na swoim koncie mają tysiące przeprowadzonych zabiegów.

Istotny jest dla nas także komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Klinice przebiegała w ciepłej, sympatycznej atmosferze. O najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba wykwalifikowany personel, a pracujący w placówce lekarze każdemu Pacjentowi poświęcają maksimum czasu i uwagi, cierpliwie odpowiadając na pytania i objaśniając specyfikę poszczególnych zabiegów. Przytulne, gustownie wyposażone wnętrza sprzyjają relaksowi, a nowoczesne wyposażenie daje poczucie bezpieczeństwa. Horizon Medical Center mieści się w niewielkiej odległości od centrum Warszawy, a doskonała lokalizacja sprawia, że łatwo do nas dotrzeć zarówno samochodem, jak i przy pomocy komunikacji miejskiej.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny wysokiej klasy, pochodzący od czołowych światowych producentów tego typu sprzętu. Dzięki temu naszym Pacjentom możemy zaoferować doskonałe efekty zabiegów przy ich minimalnej inwazyjności. Nowoczesne urządzenia pozwalają znacznie poszerzyć ofertę placówki, wszystkie wykorzystywane przez nas aparaty posiadają też niezbędne certyfikaty, gwarantując Pacjentom całkowite bezpieczeństwo. Na wyposażeniu placówki znajdują się m.in.:

 • System Body Jet – nowoczesne urządzenie do wykonywania zabiegów liposukcji wodnej. Dzięki znacznie mniejszej inwazyjności stanowi doskonałą alternatywę dla zabiegów klasycznej liposukcji, a zastosowanie łagodnego strumienia wody nie uszkadza komórek tłuszczowych, które mogą być następnie wykorzystane m.in. do zabiegów powiększania piersi czy korekty zmarszczek.

 • Laser frakcyjny CO2 – nowoczesny laser, stosowany m.in. w zabiegach wygładzania zmarszczek, usuwania uszkodzeń posłonecznych, poprawy napięcia skóry i usuwania zmian barwnikowych oraz głębokich blizn. Pozwala na osiąganie doskonałych efektów estetycznych, jest przy tym całkowicie bezpieczny dla Pacjenta, a zabiegi z jego wykorzystaniem można przeprowadzać również w okolicach twarzy i na powiekach.

 • ClariVein – nowoczesne urządzenie do nieinwazyjnego leczenia żylaków kończyn dolnych. W trakcie zabiegu do wnętrza żyły wprowadzany jest cewnik, którego końcówka bardzo szybko rotuje, wywołując reakcję fizjologiczną, jaką jest zwężanie się naczynia krwionośnego, przy jednoczesnym wstrzykiwaniu roztworu sklerotyzacyjnego. Urządzenie zapewnia doskonałe efekty estetyczne zabiegu bez ryzyka pojawienia się obrzęków, blizn i przebarwień, a zabieg wykonywany jest w procedurze jednego dnia, bez konieczności stosowania znieczulenia anestezjologicznego.

 • Proshock Ice – nowoczesne urządzenie do modelowania sylwetki i likwidacji zbędnej tkanki tłuszczowej, które wykorzystuje połączone działanie lipolizy, krioterapii oraz fali uderzeniowej. Efekty zabiegu porównywalne są do zabiegów chirurgicznych, przy jednoczesnej minimalnej inwazyjności, dlatego Proshock Ice stanowi doskonała alternatywę dla klasycznej liposukcji.

 • Dermapen – nowoczesne urządzenie do przeprowadzania zabiegów mezoterapii, które zapewnia niespotykaną dotąd efektywność zabiegu przy jednoczesnym wysokim komforcie Pacjenta. Jego skuteczność opiera się na zastosowaniu pulsujących igieł, które umożliwiają precyzyjne podanie substancji aktywnych w głąb skóry. Urządzenie sprawdza się doskonale w przypadku Pacjentów o obniżonym progu wrażliwości na ból.

Udogodnienia dla pacjentów

Naszym priorytetem jest nie tylko najwyższa jakość i doskonałe efekty przeprowadzanych zabiegów, ale także komfort i satysfakcja Pacjentów. By zapewnić im dobre samopoczucie dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta w Horizon Medical Center przebiegała w ciepłej, przyjaznej atmosferze. Wśród licznych udogodnień, przygotowanych dla naszych Pacjentów warto wymienić:

 • Nowoczesne wnętrza – Horizon Medical Center mieści się w jasnych, przestronnych i nowoczesnych wnętrzach, gustownie zaaranżowanych i wyposażonych zgodnie z najwyższymi standardami dla tego typu placówek.
 • Przytulna poczekalnia – na konsultacje i zabiegi naci Pacjenci oczekują w przytulnej poczekalni wyposażonej w wygodne fotele, z dostępem do najnowszej prasy.
 • Szeroki zakres zabiegów – w naszej Klinice przeprowadzamy szeroki zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z rożnych dziedzin medycyny, które pozwalają w sposób kompleksowy zadbać o siebie, odzyskać świeży, promienny wygląd i dobre samopoczucie. Tak bogata oferta to oszczędność czasu naszych Pacjentów.
 • Atrakcyjne zniżki i promocje – dla naszych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne zniżki i promocje, dzięki którym mogą skorzystać z oferowanych przez nas zabiegów w niższych cenach.
 • Leczenie na raty – Pacjentom Kliniki umożliwiamy ratalne finansowanie zabiegów, z gwarancją minimum formalności, najniższymi ratami i długim okresem spłaty.
 • Parking dla Pacjentów – zmotoryzowani Pacjenci naszej placówki mogą zostawić samochody na parkingu przed Kliniką.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentami zagranicznymi, nasz personel posługuje się językiem angielskim.

Osiągnięcia i certyfikaty Horizon Medical Center

Horizon Medical Center może się poszczycić licznymi osiągnięciami, wśród których najważniejszym jest systematycznie zwiększająca się liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy wracając do nas na kolejne zabiegi i polecają nasze usługi swoim bliskim i znajomym. Pacjenci doceniają nowoczesne wyposażenie naszej placówki oraz szeroką wiedzę i doświadczenie naszych lekarzy, a także bogatą ofertę różnorodnych zabiegów i przyjazną, sympatyczna atmosferę. Informacje na temat naszej Kliniki niejednokrotnie pojawiały się także w prasie, m.in. w magazynach „Party, Glamour”, „Cosmopolitan”, „Uroda” i „Aktywna Mama”.

Horizon Medical Center jest certyfikowaną przez Ministerstwo Zdrowia i Poltransplant kliniką do wykonywania autologicznych zabiegów regeneracyjnych z wykorzystaniem komórek macierzystych pozyskiwanych z tkanki tłuszczowej pacjenta.