ocena 5.0 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Horizon Medical Center oferuje swoim Pacjentom szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin medycyny. Przeprowadzamy zabiegi chirurgii plastycznej, w tym operacje korekcyjne w obrębie twarzy (plastyka powiek górnych i dolnych, korekcja odstających uszu, lifting oraz korekcja nosa) oraz ciała, m.in. liposukcję wodną Body Jet, plastykę brzucha oraz pośladków. Mogą się do nas zgłosić panie niezadowolone z kształtu rozmiaru swoich piersi, a także mężczyźni z problemem ginekomastii. Usuwamy zmiany skórne takie jak tłuszczaki, kaszaki, kępki żółte i znamiona, przeprowadzamy także chirurgiczne usunięcie tatuaży oraz zabiegi korekcyjne blizn. Pacjentom oferujemy też operacyjne leczenie schorzeń takich jak zespół cieśni nadgarstka, palec trzaskający czy choroba Dupuytrena.

Nasi Pacjenci mogą skorzystać z bogatej oferty zabiegów medycyny estetycznej, pozwalających w sposób minimalnie inwazyjny odzyskać młody, promienny wygląd. Przeprowadzamy nieinwazyjny lifting innowacyjnym preparatem Teosyal Redensity, odmładzamy i nawilżamy usta w trakcie zabiegu refreshingu, wypełniamy też zmarszczki preparatami kwasu hialuronowego. Do likwidacji zmarszczek stosujemy także preparaty na bazie toksyny botulinowej, która ma zastosowanie również w leczeniu problemu nadmiernej potliwości pach, rąk i stóp. Przeprowadzamy zabiegi laserowe z wykorzystaniem najnowszej generacji urządzeń laserowych (m.in. laserowe usuwanie blizn i rozstępów, resurfacing frakcyjny, fotoodmladzanie, likwidacja zmarszczek i przebarwień, laserowe obkurczanie pochwy), w naszej ofercie znajduje się także nowoczesny zabieg mezoterapii z wykorzystaniem urządzenia Dermapen. Wykorzystujemy nici PDO w zabiegach nieinwazyjnego liftingu twarzy. Naszym Pacjentom oferujemy depilację laserową, mezoterapię osoczem bogatopłytkowym oraz innowacyjne nieinwazyjne modelowanie sylwetki urządzeniem Proshock Ice, które pozwala na zmniejszenie obwodów nawet o 4cm po jednym zabiegu. Przeprowadzamy odbudowę skóry urządzeniem Pelleve, modelujemy sylwetkę nieinwazyjną metodą lipolizy iniekcyjnej oraz odmładzamy skórę kwasem polimlekowym Sculptra, wykonujemy też mezoterapię oraz odpowiednio dobrane peelingi medyczne.

Pacjentom Kliniki oferujemy nowoczesne metody leczenia żylaków kończyn dolnych. W zakresie zabiegów flebologicznych wykorzystujemy najnowocześniejsze, minimalnie inwazyjne technologie, w tym urządzenie ClariVein (zwężenie i zamknięcie naczynia krwionośnego dzięki zastosowaniu rotującej końcówki w połączeniu z płynem sklerotyzacyjnym), technikę FTITT (leczenie niewydolności żylnej falami radiowymi wysokiej częstotliwości) i laseroterapię, a także skleroterapię żylaków. Pomagamy pacjentom z problemem halluksów oraz pacjentkom wymagającym zabiegu waginoplastyki.

W ofercie placówki znajduje się szeroki wybór różnorodnych masaży, przeprowadzanych przez doświadczonego fizjoterapeutę. Przy pomocy odpowiednio dobranych masaży możliwe jest nie tylko zniwelowanie napięcia i dolegliwości bólowych, ale także usunięcie zbędnych produktów przemiany materii z organizmu, poprawa przemiany materii, poprawa ukrwienia tkanek i obniżenie ciśnienia tętniczego. W Horizon Medical Center wykonujemy m.in. masaż klasyczny, masaż banką chińską i antycellulitowy masaż lodem, a także drenaż limfatyczny i drenaż pooperacyjny. Pacjentom oferujemy też żywnościowy program przeciwstarzeniowy, który polega na indywidualnym dostosowaniu programu żywieniowego do potrzeb Pacjenta, w oparciu o testy nietolerancji pokarmowej. Przeprowadzamy konsultacje dermatologiczne, leczenie chorób skóry (trądzik zwykły i różowaty, łuszczyca, atopowe zapalenie skóry) i dermatoskopowe badanie znamion, a także transplantacje włosów, pozwalające zrekonstruować ubytki owłosienia niezależnie od przyczyn (choroba, wada genetyczna).  

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Horizon Medical Center w Warszawie.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Horizon Medical Center jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska