ocena 5.0 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

Rejestracja wizyt w Horizon Medical Center z pomocą naszego konsultanta
pod numerem tel. 22 667pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Horizon Medical Center
ul. Domaniewska 39A
02-672 Warszawa (Wjazd od ulicy Domaniewskiej przez szlaban. Wejście do Kliniki – za wejściem „A” budynku Horizon Plaza)

Horizon Medical Center na mapie

Horizon Medical Center położona jest w samym sercu warszawskiego Mokotowa - obok Galerii Mokotów, a jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum Warszawy. Dzięki bardzo dogodnej lokalizacji bez trudu dostaną się do nas zarówno Pacjenci zmotoryzowani, jak i ci korzystający ze środków komunikacji miejskiej. Od najbliższego przystanku autobusowego dzieli nas zaledwie krótki spacer, w pobliżu Kliniki znajduje się też przystanek tramwajowy (DOMANIEWSKA, tramwaje linii 31, 17 i 18, autobusy: 218, 136, 138) 160 metrów od placówki). Dworzec PKP Warszawa Centralna położony jest w odległości 6 km od Kliniki, a dzięki niewielkiej odległości od lotniska łatwo dostaną się do nas Pacjenci spoza stolicy, preferujący podróże drogą lotniczą. Przejazd taksówką z położonego w odległości zaledwie 4 km od Kliniki Portu Lotniczego Warszawa-Okęcie zajmuje około kwadransa, tak niewielka odległość od lotniska gwarantuje nam też doskonałą komunikację ze wszystkimi większymi europejskimi miastami: warszawskie lotnisko posiada bezpośrednie połączenia m.in. z Brukselą, Amsterdamem, Paryżem, Dublinem i Londynem, a także Kolonią, Hamburgiem, Sztokholmem i Oslo.

Czytaj więcej
Warszawa, ul. Domaniewska 39A

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska