ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszej Klinice wykorzystujemy najnowsze, bezinwazyjne metody poprawiania urody, dające szybkie rezultaty przy braku konieczności przechodzenia długiej rekonwalescencji. Należy do nich m.in. lifting z użyciem wchłanialnych nici BARB, które wszczepiamy pod skórę pacjenta. Dzięki zabiegowi stymuluje się fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, co wiąże się z ujędrnieniem i wygładzeniem skóry. Twarz pacjenta odzyskuje młodszy wygląd.

Wśród oferowanych przez nas zabiegów odmładzających można wymienić wypełnianie zmarszczek preparatami na bazie kwasu hialuronowego (stosowanymi również do powiększania i modelowania ust), fotoodmładzanie systemem IPL oraz nieinwazyjny sposób odświeżania wyglądu skóry – zabieg Pelleve. Stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych poprzez radiofrekwencję (wykorzystując energię fal radiowych, RF). Można go wykonywać o każdej porze roku, jest tzw. zabiegiem lunchowym.

W zakres wykonywanych przez nas zabiegów modelujących i wysmuklających sylwetkę wchodzi m.in. thermolifting (z użyciem systemu RF i specjalnej głowicy), w trakcie którego usuwamy cellulit, ujędrniamy skórę ciała i twarzy oraz likwidujemy zwiotczenia. Dzięki wykorzystaniu głowicy emitującej fale ultradźwiękowe o częstotliwości 1 MHz wykonujemy sonofrezę – masaż umożliwiający wprowadzenie substancji odżywczych w głębsze warstwy skóry. Przeprowadzamy też podciśnieniowo-rolkowy masaż głęboki o nazwie Cellulogia. Jest zabiegiem wyszczuplającym, spłycającym rozstępy i blizny oraz detoksykującym. Pobudza krążenie i stymuluje kolagen.

Oferujemy również szereg zabiegów leczniczych. Toksyna botulinowa (Botox), stosowana przez nas do spłycania zmarszczek mimicznych, jest wykorzystywana także do leczenia nadmiernej potliwości, bruksizmu i migren. Pacjenci borykający się z problemem łysienia mogą poddać się u nas mezoterapii bezigłowej, wzmacniającej cebulki włosów substancjami odżywczymi. Przeprowadzamy laseroterapię, usuwając przy jej pomocy zmiany skórne o różnej etiologii, a także zamykając poszerzone naczynia (laserowe zamykanie naczyń systemem IPL). Leczymy żylaki kończyn dolnych (skleroterapią), trądzik, usuwamy przebarwienia oraz inne niedoskonałości skórne. Wykonujemy w tym celu m.in. zabiegi mikrodermabrazji, peelingi medyczne oraz peeling kawitacyjny. Metodę terapii dobieramy indywidualnie dla każdego Pacjenta, poprzedzając leczenie wnikliwą diagnostyką.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Lenartowicz Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska