ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Lenartowicz Clinic została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 5.0 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 2 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

5,0

2 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika Medycyny Estetycznej Med Estetica jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w medycynie estetycznej. Pacjenci są zachwyceni wyposażeniem gabinetów, najwyższą jakością wykorzystywanych preparatów oraz przeprowadzanych zabiegów. I nic dziwnego. Klinika współpracuje z najlepszymi specjalistami w zakresie medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, kosmetologami, pielęgniarkami oraz rehabilitantami. Nasi pacjenci szczególnie chwalą dr Izabelę Lenartowicz za wspaniały kontakt, cierpliwość i przede wszystkim za ogromną wiedzę. Pani doktor jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej, która wyspecjalizowała się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry i profilaktyce Anti-aging. Każda konsultacja to dokładna ocena stanu zdrowia pacjenta i dobór zabiegu, który przyniesie najlepsze efekty. Klinika posiada certyfikaty na wykonywane zabiegi oraz może się pochwalić wieloma nagrodami oraz wyróżnieniami. Jednak bardziej niż dyplomy i oklaski cieszy mnie radość moich pacjentów, którzy wychodzą szczęśliwi po zabiegach i polecają Klinikę swoim znajomym." - Marta G. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Katarzyna
5.0
Katarzyna
Dodano: 27 kwietnia 2017
Klinika godna polecenia! Opieka, kompetencje lekarza oraz pomoc konsultanta na najwyższym poziomie! Serdecznie polecam!!!
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie medycyny estetycznej (kwiecień 2017)
Lekarz:
lek. Izabela Lenartowicz
 
Szczegóły 
Magdalena
5.0
Magdalena
Dodano: 27 listopada 2017
Tytuł:
"POLECAM WSZYSTKIM!!!"
Bardzo uprzejma i miła obsługa. Czysto, schludnie, profesjonalnie.
Zabieg:
Korekta kształtu nosa kwasem hialuronowym (listopad 2017)
Lekarz:
lek. Izabela Lenartowicz
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska