4,9 / 5  - 49 opinii
Recepcja, poczekalnia Klinika Nałęcz Gabinet zabiegowy Klinika Nałęcz Recepcja, poczekalnia Klinika Nałęcz Zabieg, operacja Klinika Nałęcz Gabinet zabiegowy Klinika Nałęcz Widok ogólny Klinika Nałęcz Klinika Nałęcz - logo

Informacje ogólne o Klinice Nałęcz

Katowicka Klinika Nałęcz to miejsce stworzone dla osób pragnących zadbać o swój wygląd, zdrowie i dobre samopoczucie. Nasi wybitni specjaliści, podążając za nowatorskimi trendami w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej, oferują pacjentom szereg zabiegów przeciwdziałających pierwszym oznakom starzenia się skóry i korygujących niedoskonałości wyglądu. W Klinice Nałęcz posiadamy nowoczesny sprzęt, a zabiegi przeprowadza doświadczony zespół medyczny, co umożliwia nam oferowanie najwyższego poziomu świadczonych usług.

Nasi pacjenci mogą skorzystać z szerokiej gamy zabiegów widocznie poprawiających wygląd, wykonywanych przy użyciu renomowanych preparatów oraz innowacyjnej aparatury medycznej. Wykonujemy iniekcje z kwasu hialuronowego, skutecznie wypełniając nim zmarszczki i bruzdy okolic twarzy. Można w ten sposób wygładzić lwią zmarszczkę, kurze łapki czy zmarszczki w okolicy szyi. Kwas hialuronowy jest wykorzystywany także w celu poprawy i skorygowania wyglądu ust (powiększenie, podniesienie opadających kącików czy nawilżenie warg).

Kolejny preparatem, który efektywnie spłyca zmarszczki, jest toksyna botulinowa (botoks). Zabiegowi z jej zastosowaniem można poddać okolice twarzy i szyi. Preparaty na bazie toksyny botulinowej są z powodzeniem stosowane również w leczeniu nadpotliwości (hiperhydrozy) dłoni, stóp oraz pach.

W celu wymodelowania sylwetki pacjenci mogą się poddać szeregom nieinwazyjnych zabiegów usuwających tkankę tłuszczową. W naszej Klinice wykonujemy zabiegi lipolizy iniekcyjnej oraz lipolizy kawitacyjnej, które skutecznie usuwają tkankę tłuszczową dzięki specjalnym zastrzykom albo falom ultradźwiękowym.

Znakomite efekty redukcji tkanki tłuszczowej dają również zabiegi kriolipolizy, które poprzez miejscowe schłodzenie wybranej partii ciała, powodują rozpad, a później eliminowanie komórek tłuszczowych.

Nowością w Klinice Nałęcz są zabiegi wykonywane przy użyciu nowoczesnego urządzenia LipoRadioLogie™ VINCI II, które powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz znakomitą regeneracja włókien kolagenowych. Połączenie w jednym urządzeniu najskuteczniejszych technologii (bipolarnej fali radiowej, podczerwieni i świateł LED oraz masażu mechanicznego i vacuum) daje możliwość wykonania wielu zabiegów na dowolnych partiach ciała.

W naszej Klinice mogą Państwo skorzystać z cieszącego się coraz większą popularnością zabiegu karboksyterapii (terapii CO2). Polega na kontrolowanym wstrzykiwaniu dawek dwutlenku węgla śród- lub podskórnie. Karboksyterapia ma znakomite działanie rewitalizujące. Pomaga w walce z rozstępami, cellulitem i bliznami, a także w zaburzeniach krążenia. Jest wykorzystywana w terapii przeciwdziałającej łysieniu oraz przy zwalczaniu lokalnego nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Zabiegowi można poddać dowolną partię ciała, w zależności od potrzeb i oczekiwań danej osoby.

Wykonujemy zabiegi labioplastyki (korekcji warg sromowych mniejszych i większych) oraz ginekomastii (redukcji piersi u mężczyzn). Podejmujemy się zabiegów rekonstrukcyjnych (piersi, brodawki) oraz usuwania blizn i znamion.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, oferujemy także lipolifting, czyli modelowanie twarzy i ciała własną tkanką tłuszczową. W trakcie zabiegu usuwa się z miejsc niepożądanych lokalne depozyty tłuszczu i aplikuje je w inne partie ciała. W celu wymodelowania sylwetki wykonujemy także zabiegi odsysania tłuszczu (liposukcji) z różnych partii ciała oraz plastyki brzucha (abdominoplastyka), która pozwala usunąć nieestetyczny nadmiar skóry spowodowany gwałtownym spadkiem masy ciała czy ciążą, i przywrócić atrakcyjny wygląd.

W ofercie placówki znajdują się specjalistyczne konsultacje podologiczne z kompleksowymi zabiegami stóp oraz paznokci, w tym pedicure, korekcji wrastających paznokci oraz szeregiem zabiegów pielęgnacyjnych i wygładzających, a także szeroki zakres usług kosmetologicznych. Wykonujemy zabiegi laserowego usuwania owłosienia z dowolnej partii ciała, zamykania naczynek, a także zabiegi mezoterapii igłowej, bądź mikroigłowej oraz zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające i liftingujące (termolifting, mikrodermobrazję, czy zabiegi na bazie różnych peelingów).

Klinika oferuje także terapię światłem LED, która zwiększa zdolności regeneracyjne komórek i stymuluje powstawanie nowych. Bezbolesna, przyjemna procedura, której pacjenci poddają się w specjalnym, ledowym łóżku sprawia, że skóra ulega odmłodzeniu, ujędrnieniu, a zmarszczki widocznemu spłyceniu.

Specjaliści z Kliniki Nałęcz oferują świadczenia z zakresu dermatochirurgii takie jak wycinanie łagodnych guzów i zmian skórnych (torbiele, kaszaki, włókniaki i inne) oraz profesjonalne konsultacje dermatologiczne.

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów proponujemy wsparcie trenera personalnego, który dopasowuje program ćwiczeń do indywidualnych możliwości i potrzeb klientów, a także konsultacje dietetyczne.

Pacjentom cierpiącym z powodu kontuzji bądź urazów narządów ruchu oferujemy możliwość podjęcia rehabilitacji w Klinice.

Nasz ośrodek należy do grona najlepszych Klinik na Śląsku oferujących usługi z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Jesteśmy w stanie wyeliminować niedoskonałości i poprawić wygląd tak, aby znów czuli się Państwo młodo i pięknie.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W Klinice Nałęcz wiemy, jak istotne znaczenie we współczesnej medycynie ma wysokiej klasy sprzęt. W naszej placówce posiadamy następujące aparaty:

  • Concerto – urządzenie do karboksyterapii, czyli zabiegu z wykorzystaniem dwutlenku węgla. Przeprowadza się go w celu odmłodzenia i rewitalizacji skóry, usunięcia przebarwień, rozstępów czy cellulitu. Karboksyterapia cechuje się skutecznością również w terapii łysienia.
  • Vinci – urządzenie do niwelowania cellulitu i modelowania sylwetki. Wykorzystuje cztery technologie: fale radiowe, promieniowanie, masaż rolkami oraz masaż próżniowy. Posiada cztery głowice, które pracując w ustalonej kolejności, oddziałują na wszystkie warstwy skóry, dając znakomite rezultaty.
  • Tanita – urządzenie do analizy składu ciała. Służy do pomiaru wagi i objętości tkanki tłuszczowej.
  • Laser diodowy Versus – służy do usuwania zbędnego owłosienia. Dzięki systemowi chłodzenia Cool Up możliwe jest wykonanie zabiegu w sposób bezbolesny dla pacjenta.