Klinika Nałęcz - cennik

poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Klinika Nałęcz powstała z myślą o Pacjentach, którzy chcą przeciwdziałać pierwszym oznakom starzenia się, zadbać o młody i atrakcyjny wygląd oraz skorygować jego niedoskonałości i pozbyć się kompleksów. Z myślą o ich zadowoleniu przygotowaliśmy bogatą ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a także dermatochirurgii.

Ponadto do Państwa dyspozycji pozostaje specjalista podolog, trener osobisty i dietetyk. Pracujący u nas lekarze oferują również pomoc w powrocie do pełnej sprawności ruchowej poprzez konsultacje ortopedyczne i fachową rehabilitację.

Pełen zakres świadczonych przez naszą Klinikę usług znajdą Państwo w cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Klinika Nałęcz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska