ocena 4.6 / 5 (34 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Posiadamy bogatą ofertę usług medycznych, w której znajdują się fachowe konsultacje, zabiegi oraz diagnostyka. Większość operacji przeprowadzamy w trybie chirurgii jednego dnia, dzięki czemu pacjent może jeszcze tego samego dnia opuścić klinikę. Umożliwiamy także pobyt po zabiegu w komfortowych salach dla chorych.

Doskonale wyposażone sale operacyjne pozwalają na wykonywanie zabiegów z takich dziedzin medycyny jak m.in. urologia, chirurgia, ginekologia i ortopedia, laryngologia (w tym dla dzieci) oraz okulistyka, na którą kładziemy szczególny nacisk (wykonujemy dużą liczbę operacji zaćmy i innych zabiegów okulistycznych). Specjalizujemy się głównie w urologii, w ramach której wykonujemy m.in. operacyjne leczenie prostaty. Prócz tego przeprowadzamy leczenie kamicy nerkowej i moczowodowej, zabiegi na cewce moczowej, wazektomię oraz leczenie guzów prostaty laserem. Dodatkowo oferujemy całą gamę zabiegów urologicznych, które umieszczone są w naszym cenniku.

W zakresie chirurgii laparoskopowej m.in. usuwamy pęcherzyk żółciowy. Wykonujemy mastektomię oraz zabiegi onkologiczne na tarczycy, operacje żylaków oraz dużą gamę operacji ginekologicznych. Przeprowadzamy także operacje plastyczne.

Stale poszerzamy naszą ofertę. Obecnie rozwijamy dziedzinę bariatrii, w ramach której operacyjnie zakładamy balony i opaski żołądkowe. Operacje przeprowadzamy głównie metodą endoskopową, bez naruszenia powłok ciała. W zakresie diagnostyki oferujemy m.in. gastroskopię, kolonoskopię i polipektomię.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Klinika Nova w Kędzierzynie-Koźlu.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Onkologia

Leczenie otyłości

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Nova jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska