Klinika Pawlikowski - cennik

poniedziałek
9:00 - 23:00
wtorek
9:00 - 23:00
środa
9:00 - 23:00
czwartek
9:00 - 23:00
piątek
9:00 - 23:00
sobota
9:00 - 20:00
niedziela
nieczynne

Przeprowadzamy zabiegi odmładzające, wysmuklające i modelujące sylwetkę oraz korygujące niedoskonałości twarzy i ciała. Zajmujemy się leczeniem żylaków kończyn dolnych i usuwaniem zmian skórnych, przebarwień oraz popękanych naczynek.

Ważnym elementem oferty kliniki jest diagnostyka. Korzystamy z szeregu urządzeń, od dermatoskopu przez wideodermatoskop po analizator skóry Adonia.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Urologia

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Pawlikowski jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska