Klinika Pawlikowski - lekarze

poniedziałek
9:00 - 23:00
wtorek
9:00 - 23:00
środa
9:00 - 23:00
czwartek
9:00 - 23:00
piątek
9:00 - 23:00
sobota
9:00 - 20:00
niedziela
nieczynne

Klinika Pawlikowski – zespół

Kadra Kliniki Pawlikowski to wykwalifikowani specjaliści wielu dziedzin medycyny, m.in. chirurg ogólny, lekarze medycyny estetycznej, urolog, dermatolodzy, a także dietetycy i alergolog. Członkowie zespołu wykorzystujący w pracy systemy laserowe mają duże doświadczenie i stosowne certyfikaty.

lek. Magda Kutwin

lekarz Łódź

Lek. Magdalena Kutwin ukończyła Wydział Wojskowo-Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z dziedziny dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologii i Wenerologii USK im. WAM – CSW w Łodzi, jak również jest słuchaczką s... więcej »

Szczegóły » Cennik » 42 289pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska