poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Nasi Goście mogą poddać się licznym zabiegom odmładzającym i poprawiającym niedoskonałości skóry, takim jak odnowa skóry Mesotherm czy zabieg liftingujący Intraceuticals. Zajmujemy się terapią blizn i rozstępów za pomocą oxyelektroporacji i radiofrekwenji igłowej RF, a także specjalizujemy się w zabiegach odmładzających wykorzystujących kosmeceutyki marki Environ®.

Klinika Piękna Derm Expert to również salon SPA, który oferuje swoim Klientom usługi poprawiające kondycję ciała, a zarazem odprężenie dzięki aromaterapii i relaksującej muzyce.

Oferujemy również procedury kosmetyki klasycznej takie jak manicure, pedicure, czy depilacja.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Zabiegi SPA

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Piękna Derm Expert jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska