4,6 / 5  - 100 ocen »
Gabinet CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU Dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk Gabinet CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU Dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk Gabinet CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU Dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Informacje ogólne o CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU Dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Nowo powstałe CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU Dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk jest wynikiem wieloletniego doświadczenia naszych lekarzy oraz rozległej wiedzy specjalistycznej. Udało nam się spełnić marzenie o nowoczesnym gabinecie stomatologicznym, w którym każdy pacjent, zarówno ten dorosły, jak i nieco młodszy, będzie czuł się swobodnie i komfortowo. Pracujemy w oparciu o najnowocześniejsze technologie, a wysokiej klasy sprzęt medyczny w połączeniu z kwalifikacjami personelu medycznego jest gwarancją najwyższej jakości usług medycznych.

Naszym celem jest piękny i zdrowy uśmiech pacjentów. Specjalizujemy się w leczeniu ortodontycznym. W sposób kompleksowy, z wykorzystaniem innowacyjnych systemów ortodontycznych, leczymy wady zgryzu u osób w każdym wieku. Zajmujemy się uświadamianiem społeczeństwa, że wady zgryzu nie są tylko kwestią estetyki uśmiechu, ale przede wszystkim zdrowia. Wśród konsekwencji wad zgryzu można wymienić m.in. choroby przyzębia, próchnicę lub zaburzenia funkcji stawów skroniowo-żuchwowych. W naszym Centrum pacjentów przyjmują najlepsi specjaliści ortodoncji, którzy przeprowadzają najbardziej optymalne dla pacjenta leczenie, skracając okres jego trwania i liczbę wizyt w gabinecie dentystycznym do niezbędnego minimum.

Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz stomatologii estetycznej. Wykonujemy szereg zabiegów mających na celu poprawę estetyki uzębienia. Nasi pacjenci cieszą się pięknym uśmiechem, który jest ich wizytówką. W ofercie naszego Centrum znalazły się m.in. estetycznie wyglądające licówki, które pozwalają na zmianę ustawienia, kształtu czy koloru zęba, a także zabiegi wybielania zębów. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych pacjentów. Wybielanie zębów lampą ZOOM Advanced to propozycja dla osób, które w krótkim czasie chcą osiągnąć satysfakcjonujące efekty przy minimalnej ingerencji w zdrowe szkliwo zębów.

Do oferty Centrum należą zabiegi z zakresu endodoncji. Podczas leczenia kanałowego wykorzystujemy precyzyjny endometr, który umożliwia opracowanie i wypełnienie kanału korzeniowego na całej jego długości, dzięki czemu pacjenci przez długi czas mogą cieszyć się zdrowym zębem, który nadawałby się już tylko do usunięcia. Tradycyjne metody, stosowane w endodoncji (czyli z użyciem zdjęcia RTG) nie są tak skuteczne jak wykorzystanie w trakcie leczenia endometru, pozwalającego na dotarcie również do zagiętych kanałów.

Przeprowadzamy zabiegi chirurgii stomatologicznej. Dokładamy starań, by wszelkie procedury wykonywane w gabinecie były dla pacjenta komfortowe i bezpieczne – zapewniamy niezbędną opiekę przed, w trakcie oraz po leczeniu chirurgicznym. Posiadamy szerokie doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów w obrębie jamy ustnej. Oprócz tradycyjnych zabiegów usuwania zębów wykonujemy resekcje korzeni i zatrzymanych zębów ósmych. Komfort i wewnętrzny spokój zapewnia naszym pacjentom możliwość skorzystania ze znieczulenia przed każdym z zabiegów oraz dokładna sterylizacja instrumentów stomatologicznych.

W ofercie Centrum znalazły się również zabiegi z zakresu protetyki stomatologicznej. Zajmujemy się odbudową utraconego uzębienia. Dzięki współpracy z renomowanym laboratorium protetycznym zapewniamy Państwu najwyższą skuteczność leczenia oraz komfort podczas użytkowania oferowanych w gabinecie prac protetycznych. Do oferty należą m.in. korony, mosty oraz protezy częściowe i całkowite.

W naszym gabinecie swobodnie czują się także najmłodsi pacjenci – świadczymy usługi z zakresu stomatologii dziecięcej. Wiemy, jak ważna jest pierwsza wizyta w gabinecie stomatologicznym, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przebiegała pomyślnie i była dla dziecka miłym wspomnieniem. Mali pacjenci aktywnie uczestniczą w leczeniu, a my cierpliwie odpowiadamy na wszystkie pytania, opowiadamy o naszej pracy i prezentujemy specjalistyczny sprzęt medyczny.

Do oferty należą specjalistyczne usługi medyczne z zakresu periodontologii. Przeprowadzamy leczenie chorób dziąseł i innych tkanek otaczających zęby. W naszym Centrum niezbędną pomoc medyczną uzyskają osoby, u których występują takie symptomy jak powstawanie szpar między zębami, wydłużanie się koron zębów czy odsłonięcie szyjek zębowych. Leczenie polega na oczyszczeniu kieszonek dziąsłowych z zawartości będącej przyczyną stanu zapalnego.

Zajmujemy się profilaktyką i edukacją na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Przeprowadzamy promocję zdrowia jamy ustnej u dzieci, młodzieży oraz u kobiet w ciąży. W naszej ofercie znalazły się zabiegi profilaktyczne, które pozwalają zachować zęby w dobrej kondycji przez dłuższy czas. Zapobiegamy próchnicy, wykonując m.in. zabiegi usuwania kamienia nazębnego czy piaskowania zębów.

Oferujemy biżuterię nazębną, która stanowi doskonałą ozdobę zdrowych i zadbanych zębów. Stosowanie tego rodzaju biżuterii jest w pełni bezpieczne, gdyż nie uszkadza twardych tkanek zęba. Zakładanie ozdoby jest bezbolesne, a po jej zdjęciu nie pozostaje żaden ślad.

Ponadto w ofercie Centrum znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Dbamy w sposób kompleksowy o piękny wygląd naszych pacjentów, dlatego obok szeregu usług stomatologicznych proponujemy Państwu zabiegi odmładzające. Wykonujemy iniekcje kwasu hialuronowego, które wzmacniają ogólną kondycję skóry, poprawiają jej napięcie oraz gęstość, a także wygładzają zmarszczki. Oferujemy również zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, które stanowią skuteczne rozwiązanie problemu zmarszczek mimicznych.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego Centrum.
Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Doświadczenie i wiedza pracujących w Centrum specjalistów nie mogłyby być należycie wykorzystane bez najwyższej klasy sprzętu medycznego. Podczas zabiegów wykorzystujemy urządzenia takie jak, między innymi:

 • Kamera wewnątrzustna – precyzyjne narzędzie diagnostyczne. Stomatolog za pomocą lusterka nie jest w stanie dokładnie sprawdzić stanu uzębienia pacjenta, dlatego podstawą wyposażenia każdego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego jest kamera wewnątrzustna.
 • Endometr Raypex – jeszcze nigdy leczenie kanałowe nie było tak skuteczne. Endometr umożliwia dotarcie do każdego kanału i precyzyjny pomiar jego długości.
 • Piaskarka stomatologiczna – używana przez nas piaskarka pozwala szybko i efektywnie usunąć osad nazębny, co stanowi ważny element profilaktyki przeciwpróchniczej.
 • Skaler ultradźwiękowy – urządzenie do przeprowadzania skalingu (usuwania kamienia nazębnego). W porównaniu z tradycyjnymi metodami zastosowanie skalera ultradźwiękowego posiada wiele zalet, między innymi mniejsze krwawienie po zabiegu i wysoką wydajność. Poza tym sam zabieg jest bardziej komfortowy dla pacjenta.
 • Lampa ZOOM Advanced – najczęściej wybierany przez dentystów system do gabinetowego wybielania zębów. Udowodniono, że wybielanie wspomagane światłem jest najskuteczniejsze spośród dostępnych współcześnie metod.
 • Aparat RTG Gendex Expert – bardzo popularny wśród stomatologów wewnątrzustny aparat RTG. Pozwala na wykonywanie zdjęć pojedynczych zębów, zgryzowych oraz zgryzowo-skrzydłowych.
 • Unity stomatologiczne – posiadamy unity stomatologiczne wiodących producentów na rynku medycznym: Stern Weber czy Anthos.
 • Autoklaw – urządzenie umożliwiające szybką i bardzo dokładną sterylizację wszystkich instrumentów stomatologicznych. W naszym Centrum respektowane są najwyższe normy bezpieczeństwa.

Udogodnienia dla pacjentów

Priorytetem jest dla nas zadowolenie pacjentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby klientów placówki. Troska o zdrowy i piękny uśmiech to nie jedyne, co nas wyróżnia. Naszym pacjentom oferujemy, między innymi:

 • Dostęp do najnowocześniejszych technologii – nasze Centrum podąża z duchem czasu i dopasowuje się do zmieniających się potrzeb.
 • Atrakcje promocje, rabaty – oferujemy usługi stomatologiczne w cenie przystępnej dla każdego.
 • Kontrakt z NFZ – posiadamy podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na leczenie ortodontyczne dzieci do lat 12.

Osiągnięcia i certyfikaty CENTRUM PIĘKNEGO UŚMIECHU Dr n. med. Katarzyna Jamroszczyk

Nasze Centrum powstawało w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z Budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego.

Cieszymy się zaufaniem naszych pacjentów, a potwierdzeniem umiejętności i wiedzy są liczne certyfikaty i dyplomy przywiezione z krajowych i międzynarodowych kursów, konferencji oraz szkoleń.