ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek - logo

Informacje ogólne o Klinice Pięknego Uśmiechu M. Pucek

Klinika Pięknego Uśmiechu doktor Marzeny Pucek działa na rynku medycznym od 2005 roku i jest pionierem na rynku stomatologicznym. Zdajemy sobie sprawę, iż Piękny Uśmiech to nie pusty slogan reklamowy, a cel profesjonalnej stomatologii. Piękny uśmiech to całokształt zabiegów stomatologicznych, od stomatologii zachowawczej przez ortodoncję, chirurgię, periodontologię do momentu osiągnięcia przez zespół lekarzy efektu, o którym pacjent marzył od zawsze. Uśmiech jest naszą wizytówką w życiu codziennym i tym samym nasze dążenia do doskonałości i wysokiej satysfakcji naszych pacjentów jest w pełni uzasadnione. Zakres usług zawsze dostosowujemy do potrzeb pacjentów, jednak to lata edukacji i rzetelne promowanie profilaktyki jamy ustnej zaowocowały należytą świadomością pacjentów oraz solidnym zaufaniem rynkowym. Od samego początku naszym przesłaniem jest dotarcie do dużej grupy pacjentów i zaoferowanie im „Pięknego Uśmiechu”. Jak można to osiągnąć? Warto zacząć od wizyt konsultacyjnych w naszej Klinice, na których można się zapoznać z gabinetem, lekarzami i przedstawić swoje oczekiwania wobec leczenia.

Łączymy w sobie profesjonalizm (wysoki poziom merytoryczny zatrudnianego personelu lekarskiego i pomocniczego) oraz bezpieczeństwo, skuteczność i miłą, rodzinną atmosferę. Nowoczesna aparatura medyczna oraz diagnostyczna znacznie podwyższa jakość oferowanych przez nas usług – jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych placówek w Lublinie. Bogate zaplecze diagnostyczne umożliwia naszym lekarzom postawienie precyzyjnego rozpoznania na miejscu, za pomocą wysokiej jakości aparatury. Posiadamy m.in. sprzęt do diagnostyki rentgenowskiej, laser, mikroskop oraz kamery wewnątrzustne. W każdym gabinecie znajdują się komputery, które znacznie wspomagają obrazowanie i proces leczenia.

Zajmujemy się profilaktyką oraz leczeniem osób dorosłych i dzieci. Klinika Pięknego Uśmiechu prowadzi wyspecjalizowane leczenie zachowawcze, korzystając z najlepszych materiałów dostępnych na rynku stomatologicznym. W leczeniu endodontycznym (kanałowym) stosujemy m.in. takie rozwiązania jak mikroskop, który pozwala na precyzyjną diagnostykę zmian oraz wysokiej klasy urządzenia do pomiaru długości leczonych kanałów, jak również systemy do mechanicznego opracowywania i wypełniania.

Do współpracy zapraszamy rodziny z dziećmi w różnym wieku. Małych pacjentów zapraszamy na wizyty adaptacyjne. Dzięki umiejętnemu podejściu do małych pacjentów oraz doświadczeniu w zakresie stomatologii dziecięcej Państwa pociechy czują się u nas swobodnie. W pracy z dziećmi wykorzystujemy smakowe żele znieczulające, stosujemy też kolorowe wypełnienia i nagradzamy skromnym upominkiem maluchy po zakończonym leczeniu. W ramach proponowanych przez nas usług z zakresu stomatologii dziecięcej wykonujemy m.in. leczenie zachowawcze próchnicy (klasyczne i z użyciem lasera), a także takie działania profilaktyczne jak lakowanie, ozonowanie czy lakierowanie zębów.

Nasza placówka wykonuje szereg usług w ramach chirurgii stomatologicznej, od ekstrakcji zębów, hemisekcje czy resekcje wierzchołków korzeni zębowych. W zakresie naszych kompetencji jest także usuwanie zębów zatrzymanych oraz zawiązków zębów mądrości. Wykonujemy szereg działań chirurgicznych obejmujących tkanki jamy ustnej, w tym plastykę wędzidełka języka i warg, plastykę dziąseł, regenerację oraz przeszczepy tkanek i kości.

Proponujemy Państwu skorzystanie z działań profilaktycznych, które minimalizują przyczyny oraz rozwój chorób dziąseł i przyzębia (paradontozy), takich jak skaling czy piaskowanie zębów. Wykonujemy małoinwazyjne zabiegi periodontologiczne, jak skaling poddziąsłowy (kiretaż), czyli oczyszczanie kieszonek zębowych, operacje płatowe, zajmujemy się również pokrywaniem recesji dziąseł.

Zapraszamy osoby mające problemy z nieprawidłowym zgryzem oraz niewłaściwie położonymi zębami. Dzieciom polecamy aparaty ruchome, zaś młodzieży oraz osobom dorosłym proponujemy aparaty stałe. W naszej ofercie znajdują się różne warianty aparatów stałych, w tym aparaty metalowe, estetyczne, lingwalne (incognito) – niewidoczne, estetyczne, a przede wszystkim projektowane indywidualnie dla każdego pacjenta oraz aparaty retencyjne, których zadaniem jest utrzymanie efektów stosowania aparatu stałego. Dużą popularnością cieszą się również porcelanowe aparaty estetyczne, a także innowacyjna metoda leczenia przeźroczystymi nakładkami (ClearAligner). Leczenie ortodontyczne zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań pacjentów. Konsultacja ortodontyczna jest bezpłatna.

Pacjenci z częściowym bądź całkowitym bezzębiem mogą odbudować uśmiech dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych lekarzy oraz nowoczesnym rozwiązaniom protetycznym. Wykonujemy korony, wkłady i nakłady koronowe (inlay i onlay), mosty oraz różne warianty protez (w tym montowane na zatrzaski, zasuwy i rygle). Osoby, które chcą zatuszować przebarwienia uzębienia lub skorygować niewielkie odchylenia w układzie zębów, mogą skorzystać z licówek. Odpowiednio dobrane, maskują niedoskonałości i prezentują się jak własne zęby. Proponujemy Państwu także leczenie implantologiczne, które obejmuje konsultację, leczenie przygotowawcze i wszczepienie implantu, a po jego wygojeniu – odbudowę protetyczną.

W trosce o piękny uśmiech oferujemy przynoszące bardzo dobre rezultaty metody wybielania, w tym tzw. wybielanie nakładkowe oraz wybielanie gabinetowe – wykonywane przez naszych lekarzy z użyciem specjalistycznych aparatów wybielających. Dodatkowo w celach aktywacji preparatu, skrócenia czasu zabiegu i zmniejszenia nadwrażliwości pozabiegowej stosujemy specjalistyczny laser. Podczas zabiegu powierzchnia zębów jest pokrywana specjalnym preparatem, który pod wpływem światła emitowanego przez laser wchodzi w reakcję chemiczną, co znacznie skraca proces wybielania. Już podczas jednej wizyty pacjent może osiągnąć zaskakujące efekty.

Klinika Pięknego Uśmiechu zrealizuje nawet najbardziej wymagające marzenia dzięki grupie specjalistów wszystkich dziedzin stomatologii. Piękny Uśmiech jest w zasięgu ręki, a po wizytach w naszej Klinice można się nim cieszyć przed długie lata. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Na powierzchni około 170 m2 znajduje się 5 gabinetów z 6 fotelami, pracownia rentgenowska, sterylizatornia, rejestracja z poczekalnia oraz poczekalnia dla dzieci.

Nasza placówka jest wyposażona w aparaturę do diagnostyki i leczenia pochodzącą od uznanych producentów. Poszczególne gabinety w klinice są przystosowane do określonych zabiegów. Posiadamy gabinet typowo chirurgiczny, ortodontyczny, profilaktyczny i endodontyczny.

Unity, przy których lekarze pracują z pacjentem, są najwyższej klasy. Każdy z nich jest dodatkowo wyposażony w monitor, na którym lekarz może zaprezentować pacjentowi obraz zdjęcia lub widok z kamery wewnątrzustnej. Ponadto są one przystosowane do systemu pracy „na 4 ręce” (lekarz i asysta), co znacznie skraca czas trwania zabiegu.

Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i higienę. W związku z tym sterylizacja wyposażona jest w automatyczną myjkę do instrumentów oraz 2 autoklawy. Poprzez samodzielną dezynfekcję sprzętu na terenie kliniki mamy pewność, że jest on bezpieczny dla naszych pacjentów, a my oferujemy usługi najwyższej jakości.

Pracownia rentgenowska jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt RTG. Nie dość, że mamy możliwość wykonywania na miejscu zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych i 3 D (CBT - tomografia komputerowa wiązki stożkowej), to jeszcze dawka promieniowania jest zminimalizowana do minimum, bez uszczerbku na jakości wykonanego zdjęcia. Ponadto na terenie kliniki znajdują się dwa aparaty do wykonywania punktowych zdjęć poszczególnych zębów. To rozwiązanie pozwala jeszcze bardziej zmniejszyć promieniowanie, w przypadku, gdy lekarz potrzebuje do prawidłowej diagnozy obraz konkretnego obszaru jamy ustnej pacjenta. Wysokiej jakości rozwiązania technologiczne umożliwiają archiwizację danych.

Posiadamy kamery wewnątrzustne, które pozwalają na dokładną diagnostykę problemów stomatologicznych. 2 lasery, jeden z nich przeznaczony jest do cięcia tkanek stałych oraz leczenia różnych stanów zapalnych w obrębie jamy ustnej. Ponadto umożliwia leczenie dolegliwości bólowych i przyspiesza gojenie się ran po zabiegach chirurgicznych. Lekarze prowadzą także bezinwazyjne leczenie chrapania. Natomiast drugi jest przeznaczony do laserowego wybielania zębów, biostymulacyjnych terapii periodontologicznych, osuszania i dezynfekcji kanałów zębowych, jak również leczenia zmian wypryskowych na błonie śluzowej i skórze (afty, opryszczki, zajady).

Przy leczeniu chorób przyzębia bardzo pomocna jest elektroniczna sonda periodontologiczna, która precyzyjnie rejestruje zmiany w obrębie przyzębia i obrazuje wyniki w sposób przejrzysty dla pacjentów. Dzięki jej zastosowaniu lekarz wcześnie wykrywa choroby przyzębia i dziąseł, co pozwala na podjęcie leczenia w odpowiednim czasie.

Dla potrzeb naszych pacjentów dysponujemy również systemem Vector . To nowoczesne urządzenie do profilaktyki i leczenia chorób dziąseł i przyzębia. Jego użycie pozwala na redukcję stanów zapalnych, niechirurgiczne oczyszczenie kieszonek zębowych oraz wykonanie skalingu nad- i poddziąsłowego.

Przy leczeniu endodontycznym niezbędnym narzędziem jest mikroskop. W naszej klinice posiadamy aż 3 takie urządzenia. Pozwalają one na precyzyjne oświetlenie i leczenie kanału.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek to nie tylko profesjonalizm i wysokiej jakości usługi stomatologiczne – to także przyjazna atmosfera i życzliwy personel. Posiadamy świetnie wyposażone gabinety stomatologiczne. Zastosowanie najwyższej jakości aparatury podnosi naszą skuteczność zarówno w diagnostyce, jak i w leczeniu. Dzięki lokalizacji w centrum Lublina placówka jest łatwo dostępna zarówno dla pacjentów zmotoryzowanych, jak i korzystających z transportu publicznego. W poczekalni mamy do dyspozycji pacjentów bezprzewodowy dostęp do internetu, telewizję oraz aktualną prasę. Dla wygody naszych klientów istniej również możliwość rozłożenia leczenia na raty. A na naszych najmłodszych pacjentów po każdej wizycie czekają skromne upominki.

Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek Gabinet Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska