Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek - lekarze

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Zespół w Klinice Pięknego Uśmiechu M. Pucek

Właścicielką kliniki jest lek. stom. Marzena Pucek, specjalizująca się w ortodoncji dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. W naszej placówce zatrudniamy ponadto wysokiej klasy specjalistów o dużej wiedzy i doświadczeniu. Pracują u nas m.in. specjaliści z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz protetyki.

Nasi lekarze stale uczestniczą w szkoleniach oraz kursach, na których zapoznają się z najnowszymi światowymi trendami w zakresie leczenia stomatologicznego.

dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel

stomatolog zachowawczy z endodoncją

Dr n. med. Joanna Zubrzycka-Wróbel ukończyła uczelnię w 2005 roku – jest absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Kolejnym krokiem w jej karierze zawodowej była obrona rozprawy doktorskiej i uzyskanie stopnia naukowego doktora nauk medycznych. Miało to miejsce... więcej »

Szczegóły » 81 478pokaż numer

lek. dent. Renata Boguszewska

stomatolog zachowawczy z endodoncją

Lek. dent. Renata Boguszewska pracuje nieprzerwanie od 2006 roku, kiedy ukończyła studia w lubelskiej Akademii Medycznej. W 2011 roku złożyła egzamin i uzyskała tytuł specjalisty w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Jest pełną wewnętrznego ciepła... więcej »

Szczegóły » 81 478pokaż numer

dr n. med. Kamil Barham

stomatolog Lublin

Dr n. med. Kamil Barham ukończył studia (Akademia Medyczna w Lublinie) w 2002 roku. W 2016 roku uzyskał stopień naukowy doktora nauk medycznych. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Lublinie i w okolicach. Sukcesywnie podnosi swoje kwalifikacje przez udział w szkol... więcej »

Szczegóły » 81 478pokaż numer

lek. dent. Piotr Gawęda

stomatolog Lublin

Lek. dent. Piotr Gawęda to stomatolog polecany szczególnie osobom, u których słowo "dentysta" wywołuje niemiłe skojarzenia – cechuje go znakomite podejście do pacjentów i niezmierna łatwość w nawiązywaniu z nimi kontaktu. Od czasu ukończenia Uniwersytetu Medyczn... więcej »

Szczegóły » 81 478pokaż numer

lek. dent. Marek Kiełtyka

stomatolog Lublin

Lek. Marek Kiełtyka to lekarz z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Dyplom i prawa do wykonywania zawodu uzyskał po ukończeniu w 1995 roku Akademii Medycznej w Lublinie. Pacjenci postrzegają go jako osobę pełną spokoju, posiadającą pełną kontrolę nad przep... więcej »

Szczegóły » 81 478pokaż numer

lek. dent. Bartosz Wierdak

stomatolog Lublin

Lek. dent. Bartosz Wierdak to młody i ambitny stomatolog, który ukończył studia w 2013 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywał pod okiem doświadczonych specjalistów, przez co sam świadczy dziś usługi wysokiej ... więcej »

Szczegóły » 81 478pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska