Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek - lekarze

ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Zespół w Klinice Pięknego Uśmiechu M. Pucek

Właścicielką kliniki jest lek. stom. Marzena Pucek, specjalizująca się w ortodoncji dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. W naszej placówce zatrudniamy ponadto wysokiej klasy specjalistów o dużej wiedzy i doświadczeniu. Pracują u nas m.in. specjaliści z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji, chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz protetyki.

Nasi lekarze stale uczestniczą w szkoleniach oraz kursach, na których zapoznają się z najnowszymi światowymi trendami w zakresie leczenia stomatologicznego.

lek. dent. Piotr Gawęda
Lublin

stomatolog Lublin

Lek. dent. Piotr Gawęda to stomatolog polecany szczególnie osobom, u których słowo "dentysta" wywołuje niemiłe skojarzenia – cechuje go znakomite podejście do pacjentów i niezmierna łatwość w nawiązywaniu z nimi kontaktu. Od czasu ukończenia Uniwersytetu Medyczn... więcej »

Szczegóły »

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska