Centrum Medyczne Sfera - cennik

ocena 4.5 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Pacjenci naszej Kliniki mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonujemy operacje chirurgiczne piersi, w tym powiększanie przy pomocy implantów okrągłych i anatomicznych, podniesienie lub redukcję. W obrębie twarzy przeprowadzamy korekcję chrzęstnej i kostnej części nosa, plastykę korekcyjną uszu, odsysanie podbródka oraz face lifting twarzy i szyi. Mogą się do nas także zgłosić Pacjenci, pragnący wymodelować sylwetkę i pozbyć się nadmiernej ilości tkanki tłuszczowej, u których przeprowadzamy odsysanie tłuszczu z okolic brzucha, bioder, pośladków ud, ramion i łydek, a także plastykę powłok brzusznych i podniesienie pośladków.

Naszym Pacjentom oferujemy także liczne zabiegi medycyny estetycznej. Przeprowadzamy wypełnianie zmarszczek i ujędrnianie skóry przy pomocy iniekcji preparatów kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, do likwidacji oznak starzenia się skóry stosujemy także kwas polimlekowy Sculptra. Pobudzamy i regenerujemy skórę zabiegami mezoterapii, modelujemy kształt twarzy przy pomocy autoprzeszczepów własnego tłuszczu i powiększamy usta kwasem hialuronowym, naszym Pacjentom oferujemy także biostymulację komórek skóry osoczem bogatopłytkowym Regeneris i nieinwazyjną likwidację tkanki tłuszczowej przy pomocy zabiegów lipolizy iniekcyjnej, która stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznej liposukcji. Skutecznie usuwamy poszerzone naczynka na twarzy i nogach przy pomocy nowoczesnego systemu laserowego VariLite, usuwamy także różnorodne zmiany skórne dzięki zastosowaniu wysokiej klasy lasera dermatochirurgicznego CO2. Odmładzamy także skórę, likwidujemy drobne zmarszczki i niedoskonałości skóry przy pomocy laserów frakcyjnych CO2 i erbowo-szklanego lasera Renas.

Co leczymy

Nasza placówka oferuje Pacjentom leczenie różnych schorzeń. Przeprowadzamy leczenie problemu nadmiernej potliwości rąk, pach i stóp przy pomocy iniekcji preparatu toksyny botulinowej, zajmujmy się również leczeniem wypadania włosów i łysienia zabiegami mezoterapii igłowej. Skutecznie usuwamy rozstępy i cellulit, mogą się do nas także zgłosić Pacjenci z problemem poszerzonych naczynek na nogach i twarzy, u których przeprowadzamy zabiegi laserowego zamykania naczynek. Przy pomocy zabiegów korekcji nosa usuwamy wady wrodzone tego narządu oraz przeszkody utrudniające oddychanie, operacyjnie likwidujemy także problem odstających uszu. Przeprowadzamy także zabiegi chirurgicznego usuwania nadmiernego rozrostu tkanki gruczołowej sutka u mężczyzn, czyli ginekomastii.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Sfera jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska