Centrum Medyczne Sfera opinie

ocena 4.5 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Centrum Medyczne Sfera została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 4 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,5

4 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika Sfera to nowoczesna klinika chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Można w niej wykonać lifting twarzy, powiększanie piersi, operacje nosa, plastykę brzucha, odsysanie tkanki tłuszczowej. W ofercie posiada także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej m.in. wypełnianie zmarszczek botoxem, lipolizę, laserowe zamykanie naczynek. Kilka wizyt w tygodniu umawiam do Pani dr Marii Kociszewskiej – Tyburcy. Ostatnio rozmawiałam z pacjentką, która właśnie korzystała z leczenia u Pani doktor. Słowa klientki mocno mi zapadły w pamięć: „Na szczęście trafiłam na wspaniałą lekarkę - dr Marię Kociszewską, która doskonale przygotowała mnie do operacji, szczególnie psychicznie”. Pani dr przeprowadza bardzo szczegółowe rozmowy z klientami. Jest bardzo życzliwa i potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć i omówić postępowania przed i po operacji. Co więcej cechuje ją delikatność i empatia. Klienci są bardzo zadowoleni z efektów przeprowadzanych przez dr Kociszewską zabiegów." - Paulina K. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Aneta
5.0
Aneta
Dodano: 12 lipca 2017
Podczas konsultacji uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na każde pytanie.
Dotyczy:
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (lipiec 2017)
Lekarz:
lek. Maria Kociszewska-Tyburcy
 
Szczegóły 
Natalia
5.0
Natalia
Dodano: 27 sierpnia 2018
Tytuł:
"Godne polecenia"
Wszystko na wysokim poziomie
Zabieg:
Korekcja odstających uszu (sierpień 2018)
Lekarz:
lek. Maria Kociszewska-Tyburcy
 
Szczegóły 
Sylwia
4.0
Sylwia
Dodano: 30 października 2018
Tytuł:
"Polecam zainteresowanym"
Podobalo mi sie podejscie do pocjenta .Ogólnie dobre wrazenie.Mile panie
Zabieg:
Korekcja odstających uszu (październik 2018)
Lekarz:
lek. Maria Kociszewska-Tyburcy
 
Szczegóły 
Kris
(Płońsk)
4.0
Kris (Płońsk)
Dodano: 29 czerwca 2018
Tytuł:
"Wszystko ok"
Porządek miła obsługa
Zabieg:
Korekcja odstających uszu (czerwiec 2018)
Lekarz:
lek. Maria Kociszewska-Tyburcy
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska