Klinika Stomatologiczna DENmed Bydgoszcz - cennik

ocena 4.6 / 5 (10 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W naszej klinice pacjenci są otaczani profesjonalną opieką. Dbamy o ich dobre samopoczucie i przywracamy piękny uśmiech przy użyciu nowoczesnych technik. Uzupełniamy ubytki w uzębieniu przy zastosowaniu koron i mostów, które wykonujemy w laboratorium w powiększeniu mikroskopowym. Poprawiamy wygląd zębów nieprawidłowo ukształtowanych, przebarwionych i odłupanych dzięki koronom i mostom porcelanowym na podbudowie z cyrkonu, złota bądź metalu. Przeprowadzamy również nowoczesne zabiegi endodontyczne z wykorzystaniem mikroskopu.

Odwiedzającym nas pacjentom oferujemy odbudowę pojedynczych i bardziej rozległych ubytków przy pomocy systemów implantologicznych. Przeprowadzamy zabiegi wszczepiania implantów, a u pacjentów, u których ilość tkanki kostnej nie jest wystarczająca do wykonania implantacji, poprzedzamy je procedurami przygotowawczymi. Najczęściej jest to tzw. sinus lift, czyli operacja podniesienia dna zatoki szczękowej (metodą otwartą i zamkniętą). Stosujemy  też regenerację tkanek kostnych wykonaną poprzez przeszczep tkanki autogennej (z organizmu pacjenta) bądź sterowaną regenerację tkanki za pomocą biomateriałów zastępujących własną kość pacjenta.

W ramach zabiegów z dziedziny chirurgii stomatologicznej przeprowadzamy ekstrakcje, hemisekcje oraz resekcje wierzchołka korzenia zęba. Zajmujemy się także podcinaniem wędzidełka wargi lub języka.

Przeprowadzamy zabiegi wybielania uzębienia o nieestetycznym odcieniu szkliwa. Poprzedzamy usługę profesjonalnym oczyszczaniem zębów z kamienia, osadu i przebarwień – wykonujemy skaling, piaskowanie, polerowanie i fluoryzację.

Co leczymy

Klinika Stomatologiczna DENmed specjalizuje się w nowoczesnym leczeniu wszelkiego typu schorzeń zębów i przyzębia. Opiekujemy się zarówno dorosłymi, jak i dziećmi – u maluchów przeprowadzamy leczenie próchnicy, fluoryzację i ekstrakcje zębów. Podczas zabiegów posługujemy się kolorowymi wypełnieniami. W ramach usług z zakresu stomatologii zachowawczej zajmujemy się niwelowaniem zmian próchniczych. Udzielamy pomocy medycznej pacjentom z zapaleniem miazgi oraz osobom borykającym się z dolegliwościami wywołanymi wytworzonym ropniem.

Leczymy częściowe i całkowite bezzębie, wykorzystując przy tym najlepszej jakości materiały i nowoczesne techniki zabiegowe. Korygujemy nieprawidłowy kształt, wielkość i kolor uzębienia. Zajmujemy się również leczeniem wad zgryzu. Oferujemy pacjentom aparaty ortodontyczne stałe i ruchome (zalecane dla dzieci). Wśród stałych modeli stosowanych w naszej klinice można wymienić modele standardowe (metalowe), estetyczne i retencyjne oraz nakładki Clear Aligner.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi również leczenie nadwrażliwości zębów oraz leczenie suchego zębodołu, czyli powikłania po ekstrakcji.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik DENmed Bydgoszcz jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska