ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Wygląd zewnętrzny Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Gabinet zabiegowy Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Kadra Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Wygląd zewnętrzny Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Kadra Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Wygląd zewnętrzny Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Widok ogólny Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Wygląd zewnętrzny Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Widok ogólny Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń - logo

Informacje ogólne o Klinice Stomatologicznej DENmed Toruń

Klinika Stomatologiczna DENmed to nowoczesna, doskonale wyposażona placówka, która swoim Pacjentom oferuje szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. W naszej ofercie znajduje się stomatologia estetyczna, zachowawcza i dziecięca, przeprowadzamy leczenie endodontyczne zębów, zabiegi chirurgii stomatologicznej oraz protetyki, naszym Pacjentom oferujemy również implanty stomatologiczne, pozwalające w sposób skuteczny i trwały odzyskać piękny uśmiech. Szeroki zakres procedur stomatologicznych pozwala kompleksowo zadbać o uśmiech w jednym miejscu, co dla naszych Pacjentów stanowi oszczędność czasu i gwarancję najwyższej jakości zabiegów.

Bezpieczeństwo Pacjentów oraz najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów mają dla nas znaczenie priorytetowe, dlatego w trakcie pracy stosujemy tylko sprawdzone materiały, pochodzące od uznanych światowych producentów, i korzystamy z najwyższej jakości sprzętu medycznego. Na bieżąco śledzimy możliwości, jakie niesie ze sobą nowoczesna stomatologia, systematycznie uzupełniając naszą ofertę o innowacyjne zabiegi i nowoczesne rozwiązania. Jako pierwsi w Toruniu wykonujemy zdjęcia rentgenowskie najwyższej klasy cyfrowymi aparatami RTG, naszym Pacjentom oferujemy także nowatorską w skali całego kraju technologię wykonywania koron z tlenku cyrkonu.

Równie istotne co nowoczesny sprzęt są dla nas kwalifikacje naszych lekarzy, dlatego kadrę medyczną Kliniki Stomatologicznej DENmed tworzą specjaliści z różnych dziedzin stomatologii, posiadający bogatą wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe. W trosce o najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów i ich doskonałe efekty, a także całkowite bezpieczeństwo naszych Pacjentów, zespół Kliniki Stomatologicznej DENmed systematycznie poszerza swoją wiedzę i zdobywa nowe umiejętności w trakcie licznych kursów, szkoleń specjalistycznych i sympozjów naukowych z różnych dziedzin stomatologii, organizowanych zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. W trakcie szkoleń i konferencji naukowych nasi stomatolodzy zapoznają się z nowoczesnymi metodami i technikami leczenia, które następnie wprowadzamy do naszej oferty, dzięki czemu naszym Pacjentom możemy zaoferować leczenie i zabiegi przeprowadzane w zgodzie z najnowszymi osiągnięciami współczesnej stomatologii.

Przyjmujemy Pacjentów w dwóch miejscach: w klinice położonej przy ulicy Tadeusza Kościuszki 51B oraz przy ulicy Hallera 102 A.


Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Jesteśmy świadomi faktu, że nowoczesne leczenie stomatologiczne może być przeprowadzane jedynie przy pomocy wysokiej jakości sprzętu, dlatego naszą placówkę wyposażyliśmy w szereg urządzeń stomatologicznych najwyższej klasy, pochodzących od czołowych światowych producentów tego typu wyposażenia na świecie. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń naszym Pacjentom możemy zaoferować leczenie bezpieczne, bezbolesne i skuteczne, w oparciu o najnowsze osiągnięcia stomatologii. Naw wyposażeniu Kliniki znajdują się m.in.:

 • Komputerowy system CAD-CAM – najnowocześniejszy system stomatologiczny wysokiej klasy, umożliwiający wykonywanie precyzyjnych uzupełnień protetycznych w krótkim czasie. System składa się ze skanera, komputera z monitorem oraz automatycznej frezarki.
 • Mikroskop do leczenia endodontycznego – dzięki wielokrotnemu powiększeniu i doskonałej jakości obrazu mikroskop endodontyczny umożliwia bardziej precyzyjne odnalezienie, oczyszczenie i wypełnienie kanałów korzeniowych zęba, co ma ogromny wpływ na efekty leczenia.
 • Nowoczesny aparat RTG – na wyposażeniu naszej placówki znajduje się nowoczesny aparat RTG, który umożliwia wykonywanie zdjęć cyfrowych wysokiej jakości, co z kolei przyspiesza postawienie właściwej diagnozy i skraca proces leczenia. Jednocześnie urządzenie spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, emitując jedynie minimalne wartości promieniowania. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi naszym Pacjentom możemy zaoferować kompleksowe rozwiązania w zakresie radiologii, w tym zdjęcia cyfrowe pantomograficzne i cefalometryczne, zdjęcia przekrojów poprzecznych, zdjęcia zatok przynosowych i szczękowych, a także zdjęcia cyfrowe stawów skroniowo-żuchwowych.
 • Urządzenie do komputerowego znieczulania The Wand – nowoczesne urządzenie, umożliwiające podawanie znieczulenia miejscowego bez zastosowania igieł. Znacznie ułatwia leczenie stomatologiczne dzieci oraz osób o niskim progu odporności na ból, a także tych Pacjentów, którzy odczuwają lęk przed igłami. Urządzenie składa się z małego komputera i specjalnej końcówki, którą stomatolog przykłada do dziąsła Pacjenta. Lek znieczulający podawany jest pod kontrolą mikroprocesora, dawkowany precyzyjnie w takim tempie, by tkanki mogły na bieżąco wchłaniać płyn.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Dobre samopoczucie naszych Pacjentów są dla nas równie ważne jak najwyższa jakość przeprowadzanych zabiegów, dlatego przywiązujemy ogromną wagę do nowoczesnych, komfortowych rozwiązań, dzięki którym każda wizyta w naszej placówce przebiega w sympatycznej, bezstresowej atmosferze. W trosce o komfort Pacjentów w Klinice wprowadziliśmy następujące udogodnienia:

 • Nowoczesne gabinety – leczenie stomatologiczne w naszej Klinice jest nie tylko skuteczne i bezpieczne, ale również komfortowe zarówno dla Pacjenta, jak i stomatologa. Nowoczesne, doskonale wyposażone gabinety, ergonomiczne unity stomatologiczne i wysokiej klasy sprzęt sprawiają, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są w przyjaznej, komfortowej atmosferze.
 • Wysokiej klasy materiały – w trakcie naszej pracy wykorzystujemy tylko najwyższej klasy materiały stomatologiczne pochodzące od sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy być pewni doskonałych efektów przeprowadzanych zabiegów.
 • Kompetentny personel – o najwyższe standardy obsługi Pacjentów dba kompetentny, zawsze uśmiechnięty personel, który chętnie odpowiada na pytania i objaśnia wszelkie wątpliwości. Pracujący w naszej placówce stomatolodzy poświęcają każdemu Pacjentowi maksimum czasu i uwagi, na pierwszym miejscu stawiając jego komfort i pełną satysfakcję.
 • Leczenie bez bólu – ponieważ pełen komfort naszych Pacjentów ma dla nas znaczenie priorytetowe, szczególny nacisk kładziemy na maksymalne ograniczenie bólu w trakcie leczenia stomatologicznego. W trakcie zabiegów stosujemy sedację wziewną podtlenkiem azotu, czyli znieczulenie gazem rozweselającym, który relaksuje i uspokaja Pacjenta. Oprócz tego do znieczulania stosujemy nowoczesne sterowane komputerowo urządzenie The Wand, które umożliwia podanie preparatu znieczulającego bez konieczności użycia igły.
 • Wizyty adaptacyjne dla małych Pacjentów – mamy świadomość faktu, że leczenie stomatologiczne dzieci może wiązać się ze stresem, dlatego najmłodszym Pacjentom naszej Kliniki oferujemy specjalne wizyty adaptacyjne, w trakcie których dzieci mogą zapoznać się z gabinetem stomatologicznym i jego wyposażeniem czy „postrzelać” z pistoletu na wodę. Oswojenie się z wyposażeniem gabinetu przebiega w przyjaznej, bezstresowej atmosferze, a wizyta połączona jest z przeglądem jamy ustnej małego Pacjenta.
 • Własna pracownia protetyczna – nasza Klinika posiada własną pracownię protetyczną, w ramach której czterech doświadczonych techników techników wykonuje uzupełnienia protetyczne, pracując na nowoczesnym systemie komputerowym CAD-CAM. Własna pracownia umożliwia nam szybkie wykonywanie prac protetycznych, których jakości możemy myć pewni.
 • Dogodne godziny pracy – Klinika Stomatologiczna DENmed przyjmuje Pacjentów przez sześć dni w tygodniu w bardzo dogodnych godzinach, dzięki czemu leczenie stomatologiczne nie musi kolidować z codziennymi obowiązkami naszych Pacjentów.
 • Rejestracja on-line – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pacjentów uruchomiliśmy rejestrację drogą elektroniczną, dzięki czemu za zabiegi i leczenie można zapisać się 24 godziny na dobę.
 • Leczenie na raty – inwestycja w piękny i zdrowy uśmiech nierzadko wiąże się ze znaczącymi kosztami, na które nie każdy może sobie pozwolić. By udostępnić nasze usługi także tym Pacjentom,m którzy nie mają możliwości jednorazowego przeznaczenia na leczenie stomatologicznej większej kwoty, uruchomiliśmy system ratalnego finansowania zabiegów. Oferta obejmuje wszystkie zabiegi stomatologiczne, z gwarancją niskich rat oraz krótkiego oczekiwania na decyzję.
 • Parking przy placówce – zmotoryzowani Pacjenci naszej Kliniki mogą zostawić samochody na parkingu przy budynku Kliniki.
 • Atrakcyjne promocje – dla naszych Pacjentów regularnie organizujemy atrakcyjne zniżki i promocje.
 • Rabaty przewozowe dla Pacjentów Kliniki – pragniemy zapewnić Państwu jak najwyższy komfort korzystania z naszych usług, dlatego we współpracy z sieciami taksówek Lux Taxi z Torunia oraz Express Taxi z Bydgoszczy oferujemy naszym Pacjentom stałe rabaty przewozowe. Oprócz tego zapewniamy bezpłatny przewóz do Bydgoszczy Pacjentów z Torunia i okolic, którym zależy na szybkim wykonaniu usług implantologicznych. Pacjenci mają zagwarantowany transport luksusowym autem z domu do naszej Kliniki w Bydgoszczy i z powrotem, bez konieczności oczekiwania na wolny termin w placówce toruńskiej.
 • Dla Pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z Pacjentem zagranicznym nasz personel porozumiewa się w języku angielskim.

Osiągnięcia Kliniki Stomatologicznej DENmed Toruń

Klinika Stomatologiczna DENmed może poszczycić się licznymi osiągnięciami, wśród których najbardziej istotnym jest stale rosnąca liczba usatysfakcjonowanych Pacjentów, którzy nasze usługi polecają swoim bliskim i znajomym. Szeroki zakres zabiegów z różnych dziedzin stomatologii, nowoczesny sprzęt i przyjazna, serdeczna atmosfera sprawiają, że Pacjenci darzą nas szacunkiem i zaufaniem, które stanowią dla nas najlepszą nagrodę za codzienne starania, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Pacjenci cenią również wiedzę i szerokie doświadczenie naszych stomatologów: warto wspomnieć, że właściciel Kliniki, lek. stom. Mariusz Pankowski jest uznanym implantologiem, który na swoim koncie ma już ponad pięć tysięcy wkręconych implantów stomatologicznych.