Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń - cennik

ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Pacjenci Kliniki Stomatologicznej DENmed mogą skorzystać z szerokiej oferty zabiegów z różnych dziedzin stomatologii. W ramach stomatologii zachowawczej oferujemy m.in. wypełnienie kompozytowe w zębie stałym, odbudowę zrębu zęba po leczeniu kanałowym z użyciem włókna szklanego, licówki kompozytowe i odbudowę zęba z wkładem koronowo-korzeniowym, wykonujemy również zabiegi scalingu, piaskowania oraz wybielania zębów żywych oraz martwych. Przeprowadzamy szeroki zakres zabiegów z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym usunięcie zębów mlecznych i stałych, usunięcie zęba zatrzymanego, operacyjne usunięcie pozostałości korzeniowej i leczenie suchego zębodołu, a także resekcje wierzchołka korzenia zęba, hemisekcje oraz podcięcie wędzidełka wargi i języka.

Istotnym punktem w naszej ofercie są zabiegi z zakresu implantologii. W Klinice przeprowadzamy kompleksowe leczenie implantologiczne, obejmujące podnoszenie dna zatoki szczękowej w celu uzyskania większej powierzchni tkanki kostnej, sterowaną regenerację kości oraz wprowadzenie implantu i osadzenie na nim korony. Nasza Klinika od wielu lat specjalizuje się w implantologii, oferując Pacjentom nowoczesne rozwiązania, sprawdzone technologie i najwyższą precyzję przeprowadzanych zabiegów. Jako jedni z pierwszych w regionie wprowadziliśmy do oferty wyjątkowo estetyczne i trwałe implanty z koronami z tlenki cyrkonu, które stanowią obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie w zakresie implantologii.

Co leczymy

Naszym Pacjentom oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne. Przeprowadzamy leczenie endodontyczne z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu, w tym wysokiej klasy mikroskopu endodontycznego. W ofercie placówki znajduje się zarówno pierwotne, jak i wtórne leczenie kanałowe zębów jednokanałowych, przedtrzonowych oraz trzonowych, zamykanie perforacji i usuwanie złamanego narzędzia z kanału zębowego, a także doraźna pomoc w leczeniu kanałowym.

Pacjenci placówki mogą skorzystać z leczenia ortodontycznego, obejmującego m.in. konsultacje, zdjęcia i modele a także szeroki wybór różnorodnych aparatów, w tym aparat metalowy, aparat estetyczny i Clear Aligner. W naszej ofercie znajduje się też leczenie protetyczne, pozwalające odzyskać piękny uśmiech i uzupełnić braki zębowe od pojedynczego ubytku aż do całkowitego bezzębia. W ramach leczenia protetycznego naszym Pacjentom oferujemy korony akrylowe tymczasowe, korony lane (pełnometalowe, pełnozłote, na stopie nieszlachetnym lub na złocie licowane porcelaną), porcelanowe oraz licowane porcelaną na podbudowanie z tlenku cyrkonu, licówki ceramiczne, korony teleskopowe i różne rodzaje koron na implancie, a także protezy akrylowe i szkieletowe, zęby ćwiekowe i wkłady indywidualne.

W ofercie naszej placówki znajduje się także leczenie stomatologiczne dzieci. Nasi stomatolodzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, dzięki czemu leczenie przebiega w przyjaznej dla najmłodszych Pacjentów, bezstresowej atmosferze. By oswoić dziecko z gabinetem stomatologicznych i jego wyposażeniem przeprowadzamy specjalne wizyty adaptacyjne, a w trakcie wypełniania ubytków stosujemy kolorowe wypełnienia, które są dla dzieci atrakcyjne wizualnie. Kompleksowe leczenie dzieci w naszej placówce obejmuje m.in. leczenie próchnicy, fluoryzację i ekstrakcje zębów. Dzięki odpowiedniemu podejściu zdobywamy zaufanie naszych najmłodszych Pacjentów, którym leczenie stomatologiczne nie kojarzy się ze strachem i bólem.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska