Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń opinie

ocena 4.7 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Placówka Klinika Stomatologiczna DENmed Toruń została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w klinice.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,7

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Klinika Stomatologiczna DENmed to placówka, która od wielu lat rozwija swoją ofertę realizując usługi na najwyższym poziomie. Posiada dwa oddziały w Toruniu i w Bydgoszczy oraz dysponuje szerokim wachlarzem usług zarówno w stomatologii zachowawczej, protetyce, jak i ortodoncji. Klinka pracuje zgodnie bieżącymi trendami panującymi w stomatologii, proponując coraz to nowsze rozwiązania. Zajmuje się leczeniem wszystkich pacjentów i dysponuje doświadczeniem pozwalającą na osiągnięcie najlepszych efektów i zdrowych i pięknych uśmiechów u dzieci, młodzieży i dorosłych, dlatego rejestruję tu wielu klientów. Najczęściej spotykam się z bardzo pozytywnymi opiniami zarówno o placówce, jak i o kadrze medycznej. Zgodnie z informacjami uzyskiwanymi od klientów zabiegi przeprowadzane są błyskawicznie, profesjonalnie i bezboleśnie. Szczegółowo tłumaczony jest przebieg zabiegu, na każdym kroku czuje się zainteresowanie pacjentem, jego problemami i chęć niesienia pomocy." - Agnieszka Z. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Anna
(Toruń)
5.0
Anna (Toruń)
Dodano: 26 stycznia 2018
Tytuł:
"Świetna placówka"
Ładny wystrój, profesjonalne podejście, możliwość rozbicia kosztów na raty
Zabieg:
Aparat ortodontyczny stały metalowy (2 łuki) (styczeń 2018)
 
Szczegóły 
Krzysztof
5.0
Krzysztof
Dodano: 1 czerwca 2018
Tytuł:
"DenMed"
Cena 😕
Obsługa i zaangażowanie
Dotyczy:
Konsultacja implantologiczna (maj 2018)
 
Szczegóły 
edi
4.0
edi
Dodano: 16 maja 2018
Tytuł:
"po za tym bez uwag"
lepsze zadbanie o pacjenta po zabiegu zeby nie wychodzil z gabinety dentystycznego z zakrawawionymi wargami
obsluga ,podejscie do pacjenta,wyjasnienie na temat implantu itp
Zabieg:
Implanty stomatologiczne (maj 2018)
 
Szczegóły 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska