Klinika Stomatologii Estetycznej sp. z o.o.

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia Klinika Stomatologii Estetycznej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Klinika Stomatologii Estetycznej Widok ogólny Klinika Stomatologii Estetycznej Recepcja, poczekalnia Klinika Stomatologii Estetycznej Recepcja, poczekalnia Klinika Stomatologii Estetycznej Recepcja, poczekalnia Klinika Stomatologii Estetycznej Klinika Klinika Stomatologii Estetycznej

Klinika Stomatologii Estetycznej – informacje ogólne

Klinika Stomatologii Estetycznej posiada wieloletnią tradycję. Jej początki sięgają roku 1972, kiedy został otworzony gabinet, który dzisiaj funkcjonuje jako nowoczesna placówka oferująca kompleksowe leczenie stomatologiczne. Korzystamy z wieloletniego doświadczenia, systematycznie monitorując trendy w stomatologii, aby móc zaproponować pacjentom usługi zgodne z najnowszym stanem wiedzy. Oferujemy nowoczesną diagnostykę oraz bezbolesne leczenie dzięki bezpiecznym i skutecznym znieczuleniom. Stosujemy trwałe, wysokiej jakości materiały. Precyzja i dbałość o szczegóły pozwalają nam na uzyskanie długotrwałych efektów leczenia.

Świadczymy usługi w dziedzinie implantologii. Implanty uważane są współcześnie za najtrwalsze i najbardziej komfortowe rozwiązanie problemu pojedynczych lub mnogich braków w uzębieniu. Leczenie przeprowadzane jest w znieczuleniu, aby pacjent czuł się bezpiecznie i pewnie. Cały proces składa się z kilku etapów: diagnostyki i przygotowania do zabiegu, wszczepienia implantu, założenia śruby gojącej oraz osadzenia korony. Pracujemy na wysokiej jakości implantach posiadających dożywotnią gwarancję.

Do oferty należy leczenie kanałowe w powiększeniu – endodoncja mikroskopowa. Zastosowanie mikroskopu zwiększa precyzję działania i szanse na wyleczenie zęba. Mikroskop umożliwia wgląd do wnętrza zęba i dotarcie do trudno dostępnych kanałów. Nowoczesne technologie pozwalają uratować ząb, który w innym przypadku kwalifikowałby się do ekstrakcji. Stosujemy materiały stanowiące skuteczną barierę dla bakterii. Zakres usług obejmuje pełną diagnostykę, w tym zdjęcia RTG.

Zajmujemy się protetyką stomatologiczną. Oferujemy Państwu nie tylko odbudowę ubytków, ale także poprawę estetyki uśmiechu. Proponowane przez nas zabiegi pozwolą pozbyć się kompleksów i na nowo cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem. Wykonujemy takie uzupełnienia protetyczne jak korygujące niedoskonałości zęba, estetyczne licówki, korony i mosty uzupełniające pojedyncze lub mnogie braki uzębienia oraz protezy, które stosowane są u pacjentów ze znacznym lub całkowitym bezzębiem.

Dysponujemy skanerem cyfrowym, który znacznie ułatwia i przyspiesza proces odbudowy zęba. Technologia CEREC to oferta dla tych pacjentów, którzy cenią swój czas i zależy im na uzyskaniu oczekiwanych efektów leczenia na jednej wizycie. System wykorzystywany jest do projektowania licówek oraz uzupełnień protetycznych.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. Zajmujemy się małoinwazyjnym przywracaniem funkcji i estetyki zębów zajętych przez próchnicę. Oferujemy trwałe wypełnienia kompozytowe. W trosce o komfort pacjenta zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym.

Przeprowadzamy zabiegi z dziedziny stomatologii estetycznej. Wykonujemy wybielanie zębów, nasza klinika jest autoryzowanym gabinetem marki Beyond. Ponadto wykonujemy wybielanie nakładkowe i rewitalizację wypełnień.

Ofertę uzupełniają zabiegi higienizacji. Przeprowadzamy skaling i piaskowanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Doświadczenie i wiedza naszych specjalistów nie mogłyby być we właściwy sposób wykorzystane bez nowoczesnych technologii i wysokiej klasy aparatury medycznej. Dysponujemy, między innymi, mikroskopem, który znacznie ułatwia i zwiększa skuteczność leczenia kanałowego.  Ponadto w wyposażeniu kliniki jest system CEREC, który służy do cyfrowego skanowania i przygotowywania protetycznej odbudowy zęba.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Bezpieczeństwo – opracowaliśmy rygorystyczne plany higieny. Przywiązujemy ogromną wagę do prawidłowej dezynfekcji i sterylizacji urządzeń.

  • Dogodny system płatności – w naszej klinice za konsultacje i zabiegi można płacić zarówno gotówką, jak i kartą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, umożliwiamy im również rozłożenie płatności za leczenie na raty.
  • Przyjazna atmosfera – w klinice panuje serdeczna i miła atmosfera.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.