ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 17:00
niedziela
nieczynne

Oferta Kliniki Urody Lorenzo Coletti została przygotowana z myślą o pacjentach, którzy pragną zatrzymać upływ czasu w bezpieczny i komfortowy dla nich sposób. Wykonujemy szereg procedur o działaniu odmładzającym, między innymi nieablacyjny resurfacing twarzy, fotoodmładzanie czy termolifting. Stawiamy na nowoczesne technologie laserowe, przeprowadzamy takie zabiegi jak laserowe zamykanie naczynek, usuwanie blizn i rozstępów czy fotoepilację.

W naszej ofercie znalazły się również procedury z zakresu medycyny estetycznej: iniekcje kwasu hialuronowego i mezoterapia igłowa. Przeprowadzamy karboksyterapię i kriolipolizę. Dbamy nie tylko o świeżą i młodą cerę, ale także smukłą i zgrabną sylwetkę – naszym pacjentom proponujemy szereg zabiegów modelujących ciało. Usuwamy cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, niechciane przebarwienia i rozstępy, a wszystko to, by przywrócić pacjentom uśmiech na twarzy i zadowolenie z własnego wyglądu.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Klinika Urody Lorenzo Coletti Rumia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.