Kłykciny kończyste - usuwanie laserem Łódź

Synonimy: leczenie laserem brodawek narządów płciowych, laserowe usuwanie brodawek wenerycznych, laserowe usuwanie brodawek płciowych więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kłykciny kończyste - usuwanie laserem Łódź - informacje

Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic Gabinet zabiegowy w SILVER Clinic

Kłykciny kończyste to brodawki, występujące w okolicy odbytu oraz narządów płciowych. Powstają na skutek zarażenia wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), który przenoszony jest drogą płciową. Nieleczone, kłykciny kończyste mogą prowadzić do takich komplikacji zdrowotnych jak zaburzenia oddawania moczu, a niekiedy także do raka szyjki macicy. Leczenie zmian tego rodzaju polega na stosowaniu odpowiednich preparatów (maści i kremów) lub krioterapii. Gdy metody te okazują się nieskuteczne, lekarz może zalecić usunięcie brodawek chirurgicznie lub poprzez laseroterapię. Zabiegi laserowe zalecane są zwłaszcza wówczas, gdy dolegliwość obejmuje także szyjkę macicy. Ich zaletą jest fakt, iż są bezpieczne dla kobiet w ciąży. Dostępne są ponadto szczepionki przeciwko wirusowi HPV.

Laseroterapia kłykcin kończystych - placówki i specjaliści, przeprowadzający zabieg w Łodzi

Kłykciny kończyste - usuwanie laserem to zabieg, na który można udać się w Łodzi do Centrum Medycznego Swiss Medicus. Podczas zabiegu wykorzystywany jest laser Mona Lisa Touch, z zastosowaniem którego przeprowadzane są także zabiegi usuwania innych brodawek w okolicach intymnych. W placówce świadczone są ponadto usługi z zakresu rewitalizacji pochwy i warg sromowych, labioplastyki czy wybielania okolic intymnych.

Dermatolog-wenerolog lek. med. Izabela Kornacka w codziennej pracy z pacjentami zajmuje się m.in. usuwaniem zmian skórnych, w tym kłykcin kończystych, innych brodawek wirusowych oraz włókniaków. Brodawki miejsc intymnych leczy metodą laseroterapii, elektrokoagulacji oraz krioterapii. Diagnozuje i leczy także inne choroby skóry, takie jak choroby bakteryjne, wirusowe i grzybice. Wykonuje ponadto badania dermatoskopowe znamion.

Centrum Medyczne Renoma to kolejna łódzka placówka, do której można udać się na laseroterapię kłykcin kończystych. Na wyposażeniu placówki znajduje się laser CO2 wykorzystywany nie tylko do usuwania brodawek miejsc intymnych, ale też włókniaków, kurzajek czy znamion barwnikowych. Kłykciny kończyste usuwane są tu również laserem Fotona XP-2, który posiada technologię EFC (zwiększa efektywność i bezpieczeństwo zabiegu) i VSP (zabezpiecza przed poparzeniami). Pozwala on dodatkowo na usuwanie kaszaków oraz ziarniaków.

Ile kosztują zabiegi laserowe w leczeniu kłykcin kończystych w Łodzi i Dublinie?

Gabinet zabiegowy w Excellence Place Gabinet zabiegowy w Excellence Place

Ceny zabiegów laserowych, mających na celu usunięcie brodawek, wywołanych wirusem HPV, uzależnione są od rozległości problemu i wahają się w Łodzi od 100 zł do 2 000 zł. Z kolei w Castleknock Cosmetic Clinic w Dublinie (Irlandia) za usunięcie kłykcin kończystych laserem frakcyjnym CO2 należy zapłacić 850 € (ok. 3 700 zł).

Kłykciny kończyste - usuwanie laserem - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 100 zł do 2 000 zł
 • Tarnowo Podgórne od 50 zł do 300 zł
 • Warszawa od 500 zł do 1 500 zł
 • Wrocław od 120 zł do 1 200 zł
 • Katowice od 400 zł do 1 050 zł
 • Tychy od 300 zł
 • Kielce od 150 zł do 500 zł
 • Kraków od 800 zł do 1 500 zł
 • Szczecin od 200 zł
 • Bydgoszcz od 200 zł do 1 000 zł
 • Kowale od 150 zł
Pokaż więcej »

Usługa kłykciny kończyste - usuwanie laserem w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kłykciny kończyste - usuwanie laserem w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Bełchatów oraz Tomaszów Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska