Kłykciny kończyste - usuwanie laserem Warszawa

leczenie laserem brodawek narządów płciowych, laserowe usuwanie brodawek wenerycznych, laserowe usuwanie brodawek płciowych więcej »

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Kłykciny kończyste - usuwanie laserem Warszawa - informacje

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne BEST-MED Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne BEST-MED

Kłykciny kończyste stanowią problem estetyczny, a także zdrowotny, ponieważ świadczą o obecności groźnego wirusa brodawczaka ludzkiego HPV i trzeba je niezwłocznie usunąć. Można to zrobić kilkoma sposobami - chirurgicznie, poprzez zamrożenie ciekłym azotem i laserowo. Jeśli chodzi o laserowe usuwanie brodawek wenerycznych, cieszy się ono ogromną popularnością ze względu na bezbolesność i skuteczność. Laserowym leczeniem kłykcin kończystych brodawczaka zajmują się najczęściej lekarze o specjalizacji dermatolog wenerolog. Po zabiegu należy przestrzegać zaleceń lekarza.

Kłykciny kończyste - usuwanie leserem w warszawskich klinikach

Warszawskie Centrum Medyczne DERMIQ oferuje leczenie laserem brodawek narządów płciowych u kobiet i u mężczyzn, co jest konieczne, aby zmniejszyć ryzyko rozwoju zmian nowotworowych w tych okolicach ciała. Pracuje tu dermatolog wenerolog dr Justyna Sicińska, która specjalizuje się w dermatologii zabiegowej. Jej współpracownikiem jest lekarz dermatolog wenerolog dr n. med. Beata Młynarczyk-Bonikowska, zajmująca się krioterapią zmian skórnych, m.in. zamrażanie kłykcin kończystych.

Na zabieg laserowego usunięcia płaskich brodawek narządów płciowych można umówić się w gabinecie Ekoderm - Dermatologia Lecznicza i Estetyczna. Pracuje tu dermatolog wenerolog dr Ewa Skulska, która posiada certyfikat z kursu dermoskopii pt. "Postępy w diagnostyce nowotworów skóry". W Ekoderm wykonuje jeszcze takie zabiegi jak usuwanie brodawek wirusowych i mięczaków zakaźnych laserem CO2 oraz łyżeczkowanie kłykcin kończystych.

Lekarze z Centrum Dermatologii Laserowej Epi-Centrum usuwają brodawki płciowe okolicy odbytu metodami chemicznymi czyli preparatami na bazie kwasu salicylowego lub preparatami typu Brodacit.  Usuwanie laserowe kłykcin kończystych warg sromowych jest przeprowadzane specjalistycznym laserem CO2 ze skanerem. Pracuje tu dermatolog wenerolog dr Małgorzata Niemojewska, która stosuje technikę laserową w dermatologii zabiegowej brodawek wenerycznych. W Epi-centrum jest też możliwe chirurgiczne usunięcie olbrzymich brodawek wenerycznych prącia w znieczuleniu przewodowym.

Następną warszawską kliniką, która w asortymencie usług posiada usuwanie brodawek w okolicy narządów płciowych i odbytu laserem jest Klinika Miracki BeautymeD. Laser CO2 BTL UML-25 jest tu stosowany również do takich zabiegów jak likwidowanie kurzajek i znamion barwnikowych. W Klinice Miracki pracuje dermatolog i lekarz medycyny estetycznej dr n. med. Marcin Zakrzewski, który uczestniczył w szkoleniu pt. "Użytkowanie lasera Excel V firmy Cutera". Jego współpracownikiem jest chirurg ogólny i lekarz medycyny estetycznej dr Adam Sidorowicz, posiadający certyfikat uczestnictwa w kursie medycznym pt. "Techniki zabiegowe w dermatologii estetycznej". Lekarze stosują także radiochirurgiczne usuwanie brodawek, tzw. diatermia RF urządzeniem Surgitron.

Klinika Dermatologii Estetycznej DermClinic oferuje likwidację brodawek prącia za pomocą lasera. Dermatolog i wenerolog dr Joanna Sałkowska-Wanat zajmuje się leczeniem brodawek powstałych na skutek kontaktu z wirusem HPV. Lekarze z DermClinic specjalizują się też w leczeniu innych wirusowych chorób skóry i błon śluzowych, m.in. leczenie opryszczki zwykłej narządów płciowych, laseroterapia mięczaka zakaźnego.

Laserowa likwidacja kłykcin kończystych jest możliwa w warszawskiej klinice medycyny estetycznej Revival Clinic. Dermatolog wenerolog dr Agnieszka Gręda usuwa kłykciny olbrzymie, poszerzając zabieg o dodatkową diagnostykę histopatologiczną kłykcin kończystych. W Revival Clinic można też zapisać się na laserowe leczenie hemoroidów lub laserowe usunięcie włókniaków skórnych odbytu.

Kłykciny kończyste (condylomata acuminata) laseroterapia w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Revival Clinic Gabinet zabiegowy w Revival Clinic

Cena laserowego usunięcia kłykcin kończystych w Wielkiej Brytanii jest kilkukrotnie wyższa niż w Polsce i może wynosić nawet ponad 295 funtów według informacji ze strony angielskiej kliniki Putney Skin Clinic. W przeliczeniu na złotówki jest to ok. 1640 zł. Turyści medycznie zmagający się z problem brodawek wenerycznych mogą zaoszczędzić pieniądze, poddając się zabiegowi w polskich klinikach. Warszawa to miasto wyjątkowo atrakcyjne turystycznie, dysponujące ogromną bazą noclegową. W stolicy warto zwiedzić Stare Miasto z Zamkiem Królewskim. Osoby preferujące zieleń i ciszę mogą wypocząć w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie. Entuzjaści historii znajdą coś dla siebie w Muzeum Powstania Warszawskiego. Jeśli chodzi o stronę kulturalną, warto wybrać się do Muzeum Narodowego, gdzie można podziwiać obrazy znanych artystów.

 

Kłykciny kończyste - usuwanie laserem - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 249 zł do 3 500 zł
 • Józefosław od 200 zł
 • Wrocław od 200 zł do 1 200 zł
 • Łódź od 100 zł do 2 000 zł
 • Katowice od 400 zł do 1 000 zł
 • Kraków od 400 zł do 1 500 zł
 • Tychy od 300 zł
 • Kielce od 150 zł do 500 zł
 • Szczecin od 200 zł
 • Gdańsk od 200 zł
 • Gliwice od 350 zł do 600 zł
Kłykciny kończyste - usuwanie laserem cena »

Usługa kłykciny kończyste - usuwanie laserem w Warszawie jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Pacjenci szukali zabiegu kłykciny kończyste - usuwanie laserem w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.